Kaliteyi Evinize Getirmenin 3 Yolu

down

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda daha önce hiç olmadığı kadar huzur bulacağınız bir yaşam yükseliyor. Evinize sıcaklık, yaşamınıza prestij, yatırımınıza artı değer kazandıracak bu kaliteye kulak verin...

Doğanın İçinde Doğal Yaşam

Doğanın kucağında, yeşille iç içe, ferah ve her güne tatildeymişçesine dinlenmiş olarak uyanacağınız, kendinizi yemyeşil ormanlar ile masmavi göğün arasında alabildiğine huzura bırakacağınız bir yaşam artık imkansız değil.

Şehirden Uzaklaşmadan Merkezi Yaşam

İstanbul’u ayaklarınıza getirecek Sancaktepe metrosu ile “uzaklık” kavramı yalnızca kelimeden ibaret olacak.  Artık istediğiniz her yere gidebilmek için saatler harcamanıza gerek kalmadan, şehir hayatından kopmadan ulaşabilmeniz mümkün.

Yatırımda Kazandıran Yaşam

Şimdi yatırımınız da mutluluğunuz gibi katlanacak. Özgün tasarım, modern yaşam konsepti ve Foldhome gibi Nef keşifleriyle, minimum yüzde 42 prim oranını yakalayarak yüksek yatırım potansiyeli Nef Sancaktepe 19 projesinde sizi bekliyor.

Yaşamınıza prestij katmak için yükselen Nef Sancaktepe 19 projesi hakkında detaylı bilgi almak için hemen formumuzu doldurun, çok kazandıran kaliteli bir yatırım fırsatını kaçırmayın.