İstanbul’a Gitmek Artık Yalnızca 1 Dakika

down

İstanbul şimdi evinize yalnızca 50 metre uzaklıktaki metro istasyonu ile kapınıza geliyor. Artık şehrin dışında kalmayacak, istediğiniz yere 1 dakika yürüyerek ulaşacaksınız.

Ulaşım Sorun Değil Keyif Olacak

Şimdi kapılarınızı İstanbul’a açmanın tam zamanı… Mimar Sinan ve Muhsin Yazıcıoğlu ana caddelerinin tam kesişme noktasındaki yeni yaşamınızda ulaşım keyfe dönüşüyor.

Siz Adım Atın İstanbul Ayağınıza Gelsin

Şimdi Kadıköy - Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattının ana duraklarından biri olan Marmara Üniversitesi Hastanesi durağına 20 adımlık bir yürüyüş mesafesinde, şehrin kalbinde nefes alacaksınız.

Metro İle Şehre Bağlanın

Ulaşım araçlarına ulaşmak için de ayrıca araç kullandığınız günler geride kalıyor. Evinize 50 metre mesafedeki metro ile merkezi şehir konforundan mahrum kalmayın.

Zamanınız Size Kalsın

Yollarda geçirdiğiniz zamanları yaşamınıza katarak daha keyifli hale getirin. Şimdi ulaşım için zaman yaratmanıza gerek kalmadı…

Artık İstanbul’da Yaşamak Mümkün

İstanbul’u İstanbul’da yaşatan Fariya Asia projesi ile şimdi kapınız şehre açılacak. Kapanmaz deniz manzarasının keyfini bir ömür yaşamak için şehirden kıyılara uzaklaşmanıza gerek kalmadan, Fariya Asia Pendik’teki yeni yaşamınıza “Merhaba” demek için geç kalmayın.

Farilya Asia projesi ile siz de yaşamınızda keyfe yer açmak için formumuzu doldurun, cazip ödeme fırsatları ile yepyeni geleceğinize merhaba deyin...