İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Pendik Mıknatıs Etkisi Yaratıyor

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, son üç yılda üç milyar dolarlık konut yatırım alan İstanbul'un Pendik ilçesi için "Gayrimenkul yatırımcısı üzerinde mıknatıs etkisi yaratıyor" dedi.

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Pendik Mıknatıs Etkisi Yaratıyor
24.11.2017 - Cuma

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, son üç yılda üç milyar dolarlık konut yatırım alan İstanbul'un Pendik ilçesi için "Gayrimenkul yatırımcısı üzerinde mıknatıs etkisi yaratıyor" dedi.

İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Pendik ilçesi son dönemlerde gayrimenkul yatırımlarla adını sıkça duyurmaya başladı. Son üç yılda üç milyar dolarlık yatırım yapılan Pendik, şimdide nitelikli ve yatırım potansiyeli yüksek konut projelerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

Pendik, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın yanı sıra, bölgede ulaşımı kolay hale getiren yeni bağlantı yolları sahip olması bölgeyi yatırımcılar açısından cazip kılıyor. 

Her bütçeye göre konut var
Pendik'in çok kısa bir zaman zarfında İstanbul'un önde gelen merkezlerinden biri haline gelerek yatırımcıların markajına girdiğine dikkat çeken 

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Pendik'te her gelir grubu için tercih edilebilir nitelikte konut stoku bulunduğunu söyledi. bölgenin lüks villa projelerinden sosyal olanaklara sahip nitelikli ucuz konutlara kadar farklı gelir gruplarına hitap eden projelere ev sahipliği yaptığını ifade kaydeden Çulhalık, şöyle devam etti: "Bölge ciddi yatırım alıyor. Son üç yılda yaklaşık 6 milyon metrekarelik inşaat ruhsatı verildi, bu da konut, ticaret ve hizmet sektöründe 3 milyar dolarlık yatırım anlamına geliyor. Pendik gayrimenkul yatırımcısını mıknatıs gibi çeken bir bölge. Havaalanı, Teknopark ve bir çok üniversitenin bölgede olması kiralık dairelerin boş kalma sürelerini kısaltıyor. Bölge, ulaşım açısından mülklerin değerine olumlu yönde etki ediyor. Biz de bu potansiyelin içinde olmak istedik ve 'Ondörtüç Pendik' projesini hayata geçirdik."

"Bugün al, teslimde ödemeye başla"
İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, firma olarak inşaat çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek "Projenin teslim tarihini ilk planladığımız tarih olan Aralık 2018'den 6 ay öne çekerek Haziran 2018 olarak revize ettik. Hem birikimini değerlendirmek için hem de oturmak için projemize gelen müşterilerimize özel bir kampanya da yapıyoruz" dedi. 

Ondörtüç Pendik projesi için "Bugün al, teslimde ödemeye başla" sloganıyla kampanya devam ettiklerini kaydeden Çulhalık şöyle devam etti: "Buna göre; yüzde 5 peşinatın ardından, banka kredisine uygun taksitler, teslimat sonrası Temmuz 2018'de ödemeye başlanabilecek. Ayrıca kendi bünyemizde 20 aya kadar vade imkanı sunarken, kişiye özel ödeme planıyla da ayrıca kolaylık sağlıyoruz."

Fırsat Projeleri