Ilgın İnşaat'tan, WE Haliç'e Bayram Kampanyası!

Ilgın İnşaat Kurban Bayramı nedeniyle başlattığı kampanya ile evsahibi olmak isteyenleri, vade farksız 48 ay taksitle ev sahibi yapacak.

Ilgın İnşaat'tan, WE Haliç'e Bayram Kampanyası!
28.08.2017 - Pazartesi

Ilgın İnşaat Kurban Bayramı nedeniyle başlattığı kampanya ile evsahibi olmak isteyenleri, vade farksız 48 ay taksitle ev sahibi yapacak.

Ilgın İnşaat, Gaziosmanpaşa Belediyesiyle ortaklaşa  hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi WE Haliç projesinde, Kurban Bayramı kampanyası başlatıldı. Kampanyada, yatırımcılara şirket bünyesinde oluşturulan We Ilgın Finans Modeli’yle 48 ay ve  vade farksız taksitlendirme olanağı sunuluyor.

Proje sayesinde, bölgenin çehresinin değişmesi planlanıyor. Büyük ölçekli değişim ve yenileme hareketinin, Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanması planlanıyor. We Haliç projesi, sahip olduğu ticari alan ve sosyal donatılarıyla özlenen mahalle konseptiniyle yatırımcısına, karlı ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Proje bölgeye, 1.2 milyar liralık  bir değişim ve yenilenme hareketi getiriyor. Toplamda 1.057 konut ve 27 ticari alan üzerinde, 1.084 bağımsız bölümden oluşuyor. 24 bin 500 metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak planlanıyor.

Osmanlı klasik mimarisiyle modern mimariyi buluşturan We Haliç, sahip olduğu alışverişten spora, sağlıktan eğitime farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak nitelikte bir yaşam konforu sağlıyor

Çevre Dostu Mahalle!

Proje, Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımada’ya kadar uzanan harika bir manzaraya sahip. Peyzaj düzenlemeleri ile dikkat çeken proje, yeşil alanları ve daire başına düşen 23 m2’lik alana sahip özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla büyük beğeni topluyor.

Proje, Uluslararası çevre dostu mahalle sertifikalarından, Leed- ND Gold sertifikasına aday olan proje, aynı zamanda çevre dostu örnek bir mahalle olmaya aday. Projede yer alan konforlu daireler, 229 bin TL’den yatırımcılara ulaşıyor. WE Haliç projesi, yatırımcıları tarihi yarımadaya komşu ilk yaşam projesinden ev sahibi yapmak için bayrama özel çok cazip ödeme seçenekleri sunan bir kampanya başlattı.

Kampanya yatırımcılara, 48 aya uzanan vade farksız ödeme avantajı sağlıyor. We Haliç projesinde, 40 m2’lik stüdyolardan 5+1 dairelere kadar farklı daire seçenekleri mevcut. WE Haliç projesi, 4 metro hattı, 2 teleferik hattı, 2 tünel yatırının yanı sıra, 13 ayrı kentsel dönüşüm projesinin yer aldığı oldukça avantajlı bir lokasyonda konumlanıyor.

Fırsat Projeleri