Hasanoğlu İnşaat'tan Dev Proje

Türkiye'nin önemli inşaat firmalarından Hasanoğlu İnşaat, Suudi Arabistan'ın gayrimenkul yatırımcılarından Alasiri Grup ile ortak projeler gerçekleştirecek. H

Hasanoğlu İnşaat'tan Dev Proje
12.08.2017 - Cumartesi

Türkiye'nin önemli inşaat firmalarından Hasanoğlu İnşaat, Suudi Arabistan'ın gayrimenkul yatırımcılarından Alasiri Grup ile ortak projeler gerçekleştirecek. Hasanoğlu İnşaat ve Alasiri Grup ilk projesini ise Bahçekent'teki arsa yatırımı üzerinde yapacak.

Hasanoğlu İnşaat, Suudi Arabistan'ın önemli gayrimenkul yatırımcılarından Alasiri Grup ile Türkiye'de ortak projeler gerçekleştireceğini açıkladı. Alasiri Grup ile Bahçekent'te bulunan arsa yatırımı üzerinde ilk projelerini hayata geçireceklerini belirten Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çep şunları söyledi: "Bugün çok önemli bir adım atarak, Alasiri Grup ile yeni bir iş birliğine gittik. Böylesine önemli bir grup ile iş birliğine gitmenin mutluluğunu yaşıyoruz."

Kamu ve özel sektör projeleri ile dikkat çeken Hasanoğlu İnşaat, Bahçekent'teki ilk projesi Banu Evleri oldu. Hasanoğlu İnşaat'ın projeleri arasında Ispartakule 1, Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banu Evleri Ispartakule 3'te bulunuyor.

Fırsat Projeleri