Greenist Teras Fiyatları Ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Güneşli bölgesinde inşa edilen Greenist Teras projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Greenist Teras Fiyatları Ve Teslim Tarihi
14.07.2018 - Cumartesi

Sektöre Greenist projesiyle giriş yapan Saray Grup tarafından İstanbul'un Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli'de hayata geçirilen Greenist Teras projesi yatırımcısına büyük avantajlar sunuyor. Greenist Teras projesinden konut alanlar şehirn tam merkezine yeşille iç içe bir hayat sürme fırsatı buluyor.

Greenist Teras Projesi Nerede?

Greenist Teras projesi İstanbul'un en büyük ilçelerinden birisi olan Bağcılar'ın en çok tercih edilen bölgesi Güneşli'de hayata geçiyor. Greenist Teras projesi sunduğu lokasyon avantajıyla İstanbul'un her yerine kolay ulaşım imkanı da veriyor.

Greenist Teras Teslim Tarihi

Greenist Teras projesi toplamda 48 konut ve 6 adet dükkandan meydana geliyor. Greenist Teras projesinin 2018 yılının Eylül ayında sakinlerine teslim edilmeye başlanması bekleniyor.

Greenist Teras Projesi Fiyat Listesi

Greenist Teras projesinde 48 adet daire ve 6 adet dükkan yer alıyor. Projede 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. 2+1 daireler 830 bin liradan başlayıp 1 milyon liraya kadar çıkarken, 3+1 tipindeki daireler ise 1 milyon liradan başlayıp 1 milyon 446 bin liraya kadar alıcı buluyor.

Greenist Teras Projesi Kat Planları

Greenist Teras projesinde bulunan en küçük 2+1 daire 88 metrekareden başlıyor. Projenin en büyük 3+1 dairesi ise 117 metrekare büyüklüğe ulaşıyor. Greenist Teras projesinin kat planları ise şu şekilde; 

Greenist Teras Projesi Kat Planları

Greenist Teras Projesi Kat Planları

Greenist Teras Sosyal Donatıları

İstanbul'un Bağcılar ilçesi Güneşli bölgesinde konumlanan Greenist Teras projesi sakinlerine İstanbul'un tam göbeğinde yeşille ve doğayla iç içe yaşama fırsatı veriyor. Greenist Teras projesindeki sosyal donatılar, açık ve kapalı otopark, cafe, yeşil alan, hobi terası, mağaza, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanlarından oluşuyor. Ayrıca evinizin çatı terasında ailenizle birlikte bitki yetiştirebilir, açık havada keyifle film izleyebilirsiniz.

Greenist Teras Projesine Yakın Hastaneler

Greenist Teras projesine Özel Kaş Tıp Merkezi, Güneşli Erdem Hastanesi, Medipol Üniversitesi Hastanesi, Özel İlke Hastanesi, Özel İstanbul Hospital, Medicine Hospital, Özel Nisa Hastanesi, Batı Bahat Hastanesi, Bahçelievler Devlet Hastanesi, Medipol Üniversite Hastanesi Mega Kompleks Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Acıbadem Atakent Hastanesi, Özel Yeni İklim Hastanesi, Rumeli Hospital, Atakent 1.Etap Aile Sağlığı Merkezi, Türk Kızılayı Avrupa Bölge Kan Merkezi, Akademi Tıp Merkezi, Özel Halkalı Kent Hastanesi, Safa Hastanesi, Istanbul Fizik Tedavi Egitim ve Arastirma Hastanesi Yenibosna Ek Hizmet Binasi, Özel Hospitalist Hastanesi, Median Cerrahi Tıp Merkezi, Bağcılar Hospitadent Diş Hastanesi, Özel Median Hospital, Yunus Emre Tıp Merkezi, Özel Tekden Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Küçükçekmece Semt Polikliniği gibi dev sağlık kuruluşlar yakın mesafede konumlanıyor.

Greenist Teras Projesine Yakın Okullar

Greenist Teras projesi, çocuklarınızın eğitimini devam ettirebileceği Okyanus Koleji, Bilim Koleji, Siyavuşpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Etki Koleji, Ahi Evren Anadolu İmam Hatip Lisesi, Birikim Hayat Koleji, Erguvan İÖ Okulu, Kuleli İlköğretim Okulu, Koca Yusuf İ.Ö.O., Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Okyanus Koleji, Halkalı Ticaret Meslek Lisesi, Oğuzkaan Koleji Halkalı, Doğa Koleji, Cumhuriyet Ilkokulu, Küçükçekmece Toki Halkalı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mustafa Barut Anadolu Sağlık Meslek lisesi, Dede Korkut Anadolu Lisesi, Halkalı Güneş Ortaokulu, Zühtü Şenyuva İlkokulu, Nasrettin Hoca Ortaokulu, Kudret Saracoglu Ortaokulu, Papatya Anaokulu, AREL Koleji, Yenibosna Çok Programlı Lisesi, Bahçelievler Şehit Osman Yıldız Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Hasan Kağnıcı İlkokulu, Tüccar Ve Sanayiciler Derneği İlk Okulu, Kocasinan İlköğretim Okulu, Özel Mektebim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi gibi okulların merkezinde yer alıyor.

Greenist Teras Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Proje ayrıca Güneşli Park, Starcity Outlet, Aklar Cash Carry, 212 İstanbul Power Outlet, ArenaPark, ArmoniPark, Wedding World, Kiler Ateştuğla, Ihlamur AVM, Oasis Designer Outlet, İstwest Meydan gibi alışveriş merkezlerine de yakın mesafede konumlanıyor.

Fırsat Projeleri

Greenist Teras

İSTANBUL / BAĞCILAR

Greenist Teras

Greenist Teras

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim