Green Village Şile 2 Fiyatları Ve Teslim Tarihi

Burçkale Yapı imzasıyla inşa edilen Green Village Şile 2 projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Green Village Şile 2 Fiyatları Ve Teslim Tarihi
05.09.2018 - Çarşamba

Burçkale Yapı imzasıyla yükselen Green Village Şile 2 projesi, İstanbul'un en yeşil ve doğayla iç içe olan ilçesi Şile'de hayata geçiriliyor. Green Village Şile 2 projesi şehrin içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Proje yemyeşil, bol oksijenli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Green Village Şile 2 Proje Özellikleri

Green Village Şile 2 projesi 24 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplamda 142 adet konuttan meydana geliyor. Projede bulunan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 50 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor.

Şile'de yükselen Green Village Şile 2 projesi, lokasyonuyla dikkat çekiyor. Sağlık ve eğitim kurumlarının yakınında yer alan Green Village Şile 2 projesi Palladium ve Migros gibi dev alışveriş merkezlerine de komşu konumda bulunuyor. 

Sosyal donatı alanlarıyla da sakinlerine huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunan Green Village Şile 2 projesinde açık-kapalı otopark, yeşil alan, 24 saat güvenlik, eğlence merkezi, sosyal tesis, spor salonu, fitness salonu, hamam, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve çocuk parkı bulunuyor.

Green Village Şile 2 Projesi Ulaşım

Green Village Şile 2 projesi, İstanbul'un tatil hayatı yaşatan ilçesi Şile'de alışveriş merkezlerinin ortasında, onlarca eğitim ve sağlık kurumuna komşu konumda yükseliyor. Proje Ahmetli Köyü, Balkaya Caddesi adresi üzerinde konumlanıyor.

Green Village Şile 2 Ne Zaman Teslim Edilecek?

Toplamda 142 konuttan meydana gelen Green Village Şile 2 projesinden daire satın alanlar dairelerine hemen teslim avantajıyla anında taşınabilecek.

Green Village Şile 2 Fiyat Listesi

Green Village Şile 2 projesindeki 1+1 tipindeki daireler 170.000 TL, 2+1 tipindeki daireler 325.000 TL ile 360.000 TL arasında, 3+1 tipindeki daireler ise 350.000 TL ile 360.000 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Fırsat Projeleri

Green Village Şile 2

İSTANBUL / ŞİLE

Doğa Sizi Çağırıyor!...

Doğa Sizi Çağırıyor!...

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

Yaz Fırsatı 8

ANTALYA / ALANYA

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı