GOP Plevne Merakla Beklenen Fuarda Yerini Alacak

 Gaziosmanpaşa’nın gözde projesi GOP Plevne, 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı'nda yerini alacak.

GOP Plevne Merakla Beklenen Fuarda Yerini Alacak
05.12.2017 - Salı

Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen GOP Plevne projesi görücüye çıkmaya devam ediyor. TURAB Fuarcılık tarafından Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek amacıyla organize edilen 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, 6-8 Aralık 2017’de İstanbul Pendik Greenpark Otel’inde gerçekleşecek.
 
Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak 72 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan GOP Plevne’de inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. İstanbul Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat A.Ş- Reyhan İnşaat A.Ş - Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje ticari platformlarda da kendisini göstermeye devam ediyor. 
 
Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek, Arap ülkelerine ziyaretlerde bulunmak, Türk ve Arap İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla organize ediliyor. TURAB Fuarcılık, Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) desteği ile 6-8 Aralık 2017’de İstanbul Pendik Greenpark Otel’inde gerçekleşecek.
 
Toplamda 29 ülkeyi kapsayacak olan 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı ile ilgili By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, “Organizasyon karşılıklı ticari bağlantıların gerçekleşmesi, ticari platformun oluşturulması ve bu bağlamda sektör ile ilgili alım ve yatırım yapacak özel heyetlerin getirilmesi bakımından bizim için oldukça önemli.  Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan GOP Plevne’nin alım heyeti ile Türk ve Arap Ülkeleri üretici, sanayici ve yatırımcıların bir araya gelmesi, ihtisas sektörlerinde ortak çalışma zemini oluşturabilmesi açısından bizim için gurur verici” dedi.
 
GOP Plevne Hakkında: İstanbul Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat A.Ş- Reyhan İnşaat A.Ş - Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje 3 etaptan oluşuyor. Projenin 1. etabında 400 daire ile 42 ofis 45 ticari alan yer alıyor. Projede, 675 ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor. TEM’e yakınlığı, 2018’de açılması planlanan Kabataş-Beşiktaş-Mahmutbey-Havalimanı metro bağlantısıyla yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. GOP Plevne’nin sosyal donatı alanları arasında, fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, kafe, otopark ve güvenlik hizmetleri mevcut.

Fırsat Projeleri