Futbol Yıldızları, Nef İçin Kamera Karşısında

Lider gayrimenkul markalarından olan Nef, Galatasaray’ın lider futbolcularıyla reklam filmi çekti...

Futbol Yıldızları, Nef İçin Kamera Karşısında
07.10.2017 - Cumartesi

Lider gayrimenkul markalarından olan Nef, Galatasaray’ın lider futbolcularıyla reklam filmi çekti...

Nef, 3 yıl süreyle ana sponsoru olduğu Galatasaray’ın ünlü oyuncuları, bu kez ana sponsoru ve sektör lideri Nef’in Bahçelievler projesinin tanıtımı için kamera karşısına geçti. Reklam filminde Gomis, Maicon, Muslera, Denayer, Rodrigues, Tarık ve Eray gibi yıldızlar yer aldı.

Galatasaray’ın lider futbolcularıyla Nef Bahçelievler projesi için gerçekleştirilen reklam çekimlerine; Gomis, Maicon, Muslera, Denayer ve Rodrigues gibi Galatasaray’ın yıldız isimler katıldı.

Sınırlı Daire İçin Fırsat

Nef’in Bahçelievler projesinin tanıtımı için kamera karşısına geçti. Gomis, Maicon, Muslera, Denayer, Rodrigues, Tarık ve Eray gibi yıldızların yer aldığı reklam filminde oyuncular, rol yetenekleriyle yeşil sahalardaki başarılarını aratmadılar. Nef’in, bu hafta yayına giren reklam filmiyle beraber, Nef Bahçelievler projesi için 50 daire ile sınırlı peşin ödemede yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Bir Nef inovasyonu olan patentli ‘Foldhome’ keşfi ile Nef Bahçelievler’de 1+1 eviniz, 24 odalı bir eve dönüşüyor. ‘Foldhome’ sisteminin yanı sıra, 30 Ekim’e kadar geçerli olacak özel kampanyasını da bu reklam filmiyle duyuran Nef, Bahçelievler projesinde 50 daire ile sınırlı peşin ödemede %20 indirim sunuyor. Projede ayrıca 60 aya kadar vade farksız ödeme planları da mevcut.

Futbolcularla Keyifli Dakikalar

Çekimlerde, ünlü futbolcuların bir Nef inovasyonu olan patentli ‘Foldhome’un PlayStation Odası, Müzik Odası ve Özel Yemek Odası gibi birçok alternatifini değerlendirdiği görülüyor. Eğlenceli dakikaların yaşandığı çekimlerde, sarı kırmızılı takımın oyuncuları PlayStation oynarken, piyano çalarken ve yemek yaparken görüntüleniyor. 
Nef’in Bahçelievler projesinin tanıtımı için kamera karşısına geçen oyuncular arasında Bafetimbi Gomis, Fernando Muslera, Maicon Roque, Fernando, Jason Denayer, Garry Rodrigues, Tarık Çamdal ve Eray İşcan yer alıyor. Futbolcuların bu özel sahneleri ise çok keyifli bir çalışma sonucu ortaya çıktı. Her futbolcunun ilgisi ve özellikleri dahilinde filme alınan sahnelerde, futbolcular da keyifli dakikalar geçirdi.

Fırsat Projeleri