ESTA'dan Moskova'ya Dev Yatırım

ESTA Construction, Rusya'da hayata geçireceği AVM projesi için düğmeye bastı.

ESTA'dan Moskova'ya Dev Yatırım
03.09.2017 - Pazar

ESTA Construction, Rusya'da hayata geçireceği AVM projesi için düğmeye bastı. Estüa Costruction Yöetim Kurulu Başkanı Bahattin Demirbilek, çok büyük sürprizlere imza atacaklarını söyledi. 

İnşaat sektörünün uluslararası arenadaki öncü yayın organlarından ENR dergisinin yayınladığı ‘Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi’ listesinde bir önceki yıla göre altı basamak yükselerek 168’inci sıraya yükselen ESTA Construction'da Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Demirbilek, kuruluştan bu yana Rusya’da çok başarılı işlere imza attıklarını kaydederek, "Rusya’da dünyanın en lüks ve teknolojik stadı Krasnodar Stad-yumu’ndan Sochi Kış Olimpiyatlan kapsamında inşa edilen Gorod Alışveriş Merkezi’ne, The Commercial Real Estate Moscow Awards 2017’den ödülle dönen Metropolis II AVM’den Donstroy tarihinin en iddialı projesi Donstroy Stroy Sertse Stolitsa Konut ve Yaşam Kompleksi’ne kadar birçok ödüllü projeye imza attık" ifadelerini kullandı.

Demirbilek, son üç ayda ihalesini kazandıkları projelerle Rusya’da toplamda 1 milyar dolarlık kontrat imzaladıklarını anımsatarak, "Dünyadaki bu başarılarımızı Türkiye’de daha da büyük ölçekte gerçekleştirecek şekilde, konut sektöründeki tüm sınırları kaldırmak ve konut-yaşamla ilgili tüm hayalleri hayata geçirmek için harekete geçtik. Çok büyük sürprizlerle geliyoruz" şeklinde konuştu.

Fırsat Projeleri