En Güzel Kruvaze Perde Modelleri

Her geçen gün yenilenen tasarımlarıyla göz kamaştıran en güzel kruvaze perde modellerini sizler için araştırdık.

1 / 15

Evinizi dekore ederken perde seçimi çok önemlidir. Uyumsuz perde seçimi evin basık ve karanlık görünmesine neden olabilir. 

2 / 15

Son dönemde birçok evde kullanılan ve favori olan en güzel kruvaze perde modelleri çeşitli dekorasyonlar ile uyumlu olduğunda gayet şık duruyor.

3 / 15

Hangi tarz salonlar için hangi modelde kruvaze perdeler uygun olur? Tül ve fon seçiminde nelere dikkat edilmeli? İşte tüm bu sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

4 / 15

Ağırlıklı olarak Fransız dantel işlemeli desenler tercih ediliyor. Kruvaze Perde üreticileri her zevke uygun modeller üreterek müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

5 / 15

Evlerin dekorasyonlarının tamamlayıcı parçalarından olan tül perdelerin yerini almaya başlayan kruvaze perde modelleri, beğenilen modeldeki perdelerin mekanizmaya monte edilmesi ile iki kanat şeklinde uygulanıyor.

6 / 15

Evlerinizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz kruvaze perde modelleri sağ ve solda yer alan manuel mekanizması ile kolayca istenilen seviyede kullanılabiliyor.

7 / 15

Duvar kenarlarında boşluk kalması durumunda hoş bir görüntü oluşmayacağı için ölçü alımı konusunda perdeciden destek almanızda fayda var.

8 / 15

Salonlar evlerin en ağır dekorasyonuna sahip odalarından birisidir. Tabiki bu ağırlığını en iyi şekilde temsil etmesinden ötürü perde seçimi de oldukça önemlidir.

9 / 15

Son zamanların moda perde tasarımlarından olan kruvaze perde tasarımının salonlarda uygulanışında genellikle Fransız danteli desenler tercih ediliyor.

10 / 15

Hem ağır duruşu hem şık olması nedeniyle hanımların önceliği olurken, yine dileyenler daha hafif modelleri ya da dekorasyonları ile uyumlu spor modelleri tercih edebilirler.

11 / 15

12 / 15

13 / 15

14 / 15

15 / 15

Fırsat Projeleri

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...