Emaar Square'in Tanıtım Yüzü Burak Özçivit Oldu!

Sevilen Oyuncu Burak Özçivit, Reklam filminde Körfez ülkelerindeki hayranlarını İstanbul’u Emaar Square’de yaşamaya davet ediyor.

Emaar Square'in Tanıtım Yüzü Burak Özçivit Oldu!
04.09.2017 - Pazartesi

Sevilen Oyuncu Burak Özçivit, Reklam filminde Körfez ülkelerindeki hayranlarını İstanbul’u Emaar Square’de yaşamaya davet ediyor.

Dünyanın önemli gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar, İstanbul’daki ilk AVM’sinin tanıtımı için hem Türkiye hem de Körfez ülkelerinde milyonlarca hayranı olan Burak Özçit’le çalışmaya başladı. Emaar Square’in Körfez ülkelerinde vizyona giren reklam filminde, Oyuncu Burak Özçivit, İstanbul’un tanıtım elçisi rolünde karşımıza çıkıyor.

Oyuncu reklam filminde, Körfez ülkelerindeki hayranlarını İstanbul’u Emaar Square’de yaşamaya davet ediyor. Emaar Square, başlattığı kampanya atağıyla  Körfez ülkelerinden ağırladığı turist sayısını 1 yıl içinde sektör ortalamasının 3 katına çıkarmayı amaçlıyor. İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi olan proje, konut ve ofis binalarını bünyesinde barındıran keyifli bir yaşam merkezi sunuyor.

Emaar Square, Dakikada 100 Ziyaretçi Ağırlayacak!

Emaar Square’in Burak Özçivit’li reklam filmi Türkiye ile eşzamanlı Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere Körfez ülkelerinde yayınlanmaya başladı. Kampanya kapsamında, Türk ve yabancı hayranları, sonbaharda ünlü oyuncu ile Emaar Square’de tanışma imkanı da bulacak.

Emaar Square tarafından yapılan açıklamada, Körfez Bölgesi’nden gelecek turist ve yatırımcıların ilgisini çekmek için Burak Özçivit ile çalışmanın tercih edildiği  vurgulandı.Emaar Square, dünyanın en büyük ve 80 milyon ziyaretçisi olan The Dubai Mall’un geliştirici Emaar Properties’in İstanbul’daki ilk alışveriş merkezi durumunda.

Yılda 25 milyon ziyaretçi ağırlamayı amaçlayan Emaar Square; Gucci, Cartier ve Hermes gibi lüks dünyasının ünlü markaları ile Türkiye’de ilk mağazasını açan Galeries Lafayette’i bünyesinde barındırıyor. Öte yandan Emaar Square, Emaar Akvaryum, Sualtı Hayvanat Bahçesi, Anadolu yakasının ilk 4DX sinemasıyla ziyaretçileri ve ailelerine kaliteli zaman sunmayı vadediyor.    

Fırsat Projeleri