home
kapat

Demir İnşaat Düşük Faiz Kampanyası Devam Ediyor

Sektörün öncü firmalarından olan Demir İnşaat, kendi projelerinde uyguladığı yüzde 20 indirim ve yüzde 0.98 faiz oranına devam ediyor.

Demir İnşaat Düşük Faiz Kampanyası Devam Ediyor
17.07.2018 - Salı

Konutta başlatılan Ulusal Kampanya'ya destek veren ve bu kapsamda kendi projelerinde indirime giden Demir İnşaat, Ulusal Kampanya'nın bitmesine rağmen kampanyayı sürdürmeye devam ediyor.

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşların yüzünü güldürmeye devam eden Demir İnşaat, yatırımcısına kendi projelerinde yüzde 20 indirim uygularken yüzde 0.98 faiz oranı sunuyor. Kampanya, Demir Country başta olmak üzere şirketin tüm projelerinde geçerli olacak.

Demir İnşaat projelerinde yüzde 5 peşinat başlangıçta, yüzde 15 peşinat ise teslim tarihinde ödenebiliyor. Ayrıca 120 aya kadar vade de uygulanıyor.

Geçtiğimiz ay sonlanan Ulusal Kampanya sayesinde ev alma hayali kuran vatandaşların yüzünün güldüğünü ve kampanyanın sektöre canlılık kazandırdığını belirten Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir "Kampanya hem yatırımcılarımıza hem sektörümüze hem de ekonomimize yüksek katma değer sağladı. Sektör oyuncuları olarak oluşturduğumuz güç birliğinin yarattığı olumlu sonuçların mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Gayrimenkul sektörünün en önemli şirketleri tarafından oluşturulan kampanyanın bitmesine rağmen bu kampanyaya şirket içerisinde devam etme kararı aldıklarını belirten Hamit Demir "Kampanyanın başladığı günden itibaren yatırımcılardan aldığımız talepler gücümüze güç kattı. Yükselen faizlere, artan maliyet baskısına rağmen yatırımcılarımıza ve sektörümüze karşı sorumluluğumuzu yerine getirmenin huzuru içerisindeyiz. Yılsonuna kadar farklı kampanyalarımızla bu fırsat dönemini dinamik tutan bir yol izleyeceğiz." dedi.

Demir Country

İstanbul Yakuplu'da hayata geçirilen Demir Country projesi açık AVM'si Galata ve Nevizade konseptli sokaklarıyla yatırımcısına ferah yaşam alanları sunuyor. 9 blokta 1160 daire ve 77 adet ticari birimden meydana gelen Demir Country projesinde yüzde 5 peşin, yüzde 15 teslimde ödeme, yüzde 80 kredi ve 120 vade imkânı, 0.98 vade farkıyla toplamda yüzde 20 indirim sağlanıyor.

Demir La Vida

Büyükçekmece'de hızla yükselen Demir La Vida, Büyükçekmece Gölü ile Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasını evlere getiriyor. Teknolojinin son imkanları kullanılarak yapılan proje akıllı ev olma özelliğini taşıyor. 379 residence, otel ve 29 ticari birimden oluşan Demir La Vida projesinde de şirket bünyesinde aynı kampanya uygulanıyor.

Demir Romance

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Demir Romance projesinde 776 rezidance konut, 28 adet villa ve 60 ticari birim bulunuyor. Ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Demir Romance projesi de akıllı ev olma özelliği taşıyor. Demir Romance projesinde de aynı kampanya devam ediyor.

Kredi Editörü
Arsa Sektörüyle ilgili 4 yılı aşkın süredir arsa haberleri hakkında bilgiler sunuyor.
 • Demir Romance

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Demir Romance

  Demir Romance

 • Demir La Vida

  İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  Demir La Vida

  Demir La Vida

 • Demir Country

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

 • Sinpaş Marina Ankara

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

 • Aydos Land

  İSTANBUL / PENDİK

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

yukarı