Demir House Projesi Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi

Demir House projesi Paşhan İnşaat ile Demtes Mühendislik imzasıyla İstanbul’un en çok prim yapan bölgelerinden Pendik ilçesi sınırlarında hayata geçiriliyor.

Demir House Projesi Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi
13.07.2018 - Cuma

Demir House Projesi Mimari Özellikleri

Demir House projesi Paşhan İnşaat ile Demtes Mühendislik imzasıyla İstanbul’un en çok prim yapan bölgelerinden Pendik ilçesi sınırlarında hayata geçiriliyor. Lokasyonu ile dikkat çeken Demir House projesi toplam 165 adet dairenin yer aldığı 3 bloktan oluşacak şekilde yükseliyor. Stüdyo ve 1 oda 1 salon daire tipine yer verilmeyen Demir House projesi tam anlamıyla aile projesi konseptinde tasarlanıyor. Projede yer alan konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salan tipinde sunululuyor. Demir House projesinde 130 adet 2 oda 1 salon ve 32 adet 3 oda 1 salon daire yer alıyor.

5 bin metrekarelik arsa alanına yükselen Demir House projesinin yüzde 70’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor. Konutlarla birlikte 2 adet de dükkanın bulunduğu Demir House projesinde dairelerin büyüklüğü ise 96 metrekareden başlayarak 112 metrekareye kadar ulaşıyor. Projede yer alan tüm daireler aile yaşamına uygun olarak ebeveyn banyolu ve balkonlu olarak tasarlanmış durumda.

Demir House Projesi Ne Zaman Teslim?

Başlangıç tarihi 2017 yılının Ekim ayı olarak belirtilen Demir House projesi halen yapım aşamasında. Projenin 2019 yılının Ekim ayında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Demir House Fiyat ve Ödeme

Demir House projesi fiyat listesine göre projede yer alan 2 oda 1 salon daireler 420 bin liradan, 3 oda 1 salon daireler ise 520 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Demir House projesinde ödeme koşulları kapsamında daire tutarının yüzde 30’u peşin ödendikten sonra kalan miktar için 18 ay taksitlendirme yapılıyor ve bu vadelendirmede vade farkı uygulanmıyor.

Demir House Projesi Lokasyon

İstanbul’un Anadolu yakasının yatırımdaki en çok tercih edilen bölgelerinden olan Kurtköy Mahallesi sınırlarında yer alan Demir House projesi açık adresi Kurtköy Mah. Laik Sok. Pendik/İSTANBUL olarak belirtiliyor. Konumu ile pek çok merkezi noktaya da yakın lokasyonda yer alan Demir House projesi şehrin merkezinde aile huzuru yaşatacak donanımlara sahip. 

Demir House Projesi Ulaşım

Demir House projesi etraftaki birçok hastane, okul, alışveriş merkezi vb. gibi yaşam alanlarına yakın konumda yükseliyor. Projenin yakın olduğu birkaç merkez şöyle: Yayalar Sağlık Ocağı, Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, Vm Medicalpark Pendik Hastanesi, Lütfi Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Buhara İlköğretim Okulu, Velibaba Hakmar AVM, Gök Kuşağı Alışveriş Merkezi, Dermatoloji Poliklinik, Ada Tıp Hastanesi, Şeyhli İlköğretim Okulu, Pendik Özel Yüzyıl Hastanesi, Halil Kaya Gedik Anadolu Teknik Lisesi, Nokta AVM Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Bahçeşehir Koleji, Enver Çelik Ortaokulu, Asya Avm, Hakmar Alışveriş Merkezi, Asya Kurtköy, Atlantis, Viaport, Hisar Avm, Tekzen Atlantis Avm, Özel Adatıp Hospital

Demir House Sosyal Olanaklar

Demir House projesinde aileniz ve çocuklarınız konforlu bir yaşam sürmeniz için gereken tüm olanakların tümü mevcut. Projede çocuk oyun alanları, kamelyalar, yüzme havuzu, basketbol sahası, yürüyüş alanları tenis kortu ve hobi bahçesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Demir House Vaziyet Planı

Demir House Projesi Fotoğrafları

Demir House Projesi Kat Planları


 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Demir House

İSTANBUL / PENDİK

Demir House

Demir House

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta