Daire Alana, Beyaz Eşyalar Hediye

Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesi için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında projeden daire  alanlara full beyaz eşyalar hediye edilecek.

Daire Alana, Beyaz Eşyalar Hediye
09.10.2017 - Pazartesi

Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesi için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında projeden daire  alanlara full beyaz eşya hediye edilecek.

Bodur Gayrimenkul tarafından inşa edilen Daire Kartal projesi, tamamlanmak üzere. Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa edilen Daire Kartal projesinden konut alanlar evin beyaz eşyaları hediye olarak veriliyor. Kampanya kapsamında ilk peşinat Ocak 2018’e bırakılan Daire Kartal projesinde, hayallerdeki eve sahip olmak çok kolay. Projede; 2+1 daire alan bütün yatırımcılara Franke marka full beyaz eşya, 1+1 daire alanlara buzdolabı ve klima hediye olarak veriliyor.

Muhteşem Adalar Manzarası!

Daire Kartal  projesi, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar manzarası ve ferah iç  mekanları ile kullanıcılarına keyifli bir yaşam sunuyor. Kale markalı ürünlerin kullanıldığı Daire Kartal, ayrıcalıklı özel konumuyla da fark yaratıyor. Proje, Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre Kartal Metro İstasyonu’na ise, 950 metre,  Pendik Marina’ya 8, Bostancı’ya 12, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13, Kadıköy’e 22 ve  Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km mesafede bulunuyor.

Fırsat Projeleri