Cadde Konseptinde AVM İnşa Ediliyor!

İstanbul’un önemli kentsel dönüşüm alanlarından olan Acıbadem’e, Anadolu yakasının en büyük açık alan konseptine sahip AVM'si yapılıyor.

Cadde Konseptinde AVM İnşa Ediliyor!
26.11.2017 - Pazar

İstanbul’un önemli kentsel dönüşüm alanlarından olan Acıbadem’e, Anadolu yakasının en büyük açık alan konseptine sahip AVM'si yapılıyor.

Cadde konseptinde inşa edilmesi  düşünülen projede, genel olarak 300 dükkanın yer alması planlanıyor. Acıbadem  lokasyonunda, kentsel dönüşüm projesi  kapsamında inşa edilen  ve iki ayrı etap inşa edilmesi planlanan The Mandarins Acıbadem de, yer alan dükkanların caddenin  havasını değiştirmesi bekleniyor.

Özellikle, Anadolu yakasının en geniş ve en fazla ticari alana sahip  alışveriş merkezi bundan böyle Acıbadem’de yer alacak. Ticari alanlar, konut projeleri ile bağlantılı olarak,  60 bin m2 alan üzerine toplam 300 dükkan olarak planlanıyor. Bölgede, Kadıköy’ün yeni meydanı olmaya aday olan proje, Tarihi Salı Pazarı’nın hemen yakınında yükseliyor. 

Proje kapsamında toplamda, 70 ticari birimle yer alacak olan The Mandarins Acıbadem'in Cadde  ticari birimleri; kozmetikten elektronik ürünlere, giyimden ev dekorasyon ve tekstiline, takı ve aksesuardan cafe ve restoranlara kadar çok  sayıda ünlü markayı buluşturacak. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapacak olan Mandarins Cadde’de, misafirler için vale hizmeti de olacak.

Mandarins Cadde 2018’de Hizmet Verecek!

Konu hakkında bilgi veren Mandarins Gayrimenkul Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın: “Bulunduğumuz bölgede konutlarla birlikte hayata geçirilecek olan dev açık alan alışveriş merkezi, Anadolu yakasına cazibe katacak. İlk etapta 32, ikinci etapta 38 dükkân ile bu önemli projede Mandarins Cadde ismiyle yer alacağız” diye konuştu.

Emin Can Aydın; “Mayıs 2018’de tamamlanacak olan ilk etaptaki 32 dükkân içeren konseptte, kısıtlı sayıda 16 dükkân için talepler toplanmaya başladık. M2'leri 70 ile 500 arasında değişen ticari alanların yer aldığı Mandarins Cadde, bulunduğu lokasyon ve ulaşım araçlarına yakınlığı sayesinde hem yatırımcısına hem de kiracısına ilk yıldan itibaren kazanç sağlayacak.” dedi.

Fırsat Projeleri