Büyükyalı, Ciro Şampiyonu! 

Büyükyalı Projesi, Satışı Tamamlanmış Bağımsız Bölümler Raporu”na göre, 2017 yılı Temmuz-Ekim döneminde, en yüksek ciroyu kazanan proje.

Büyükyalı, Ciro Şampiyonu! 
14.11.2017 - Salı

Büyükyalı Projesi, Satışı Tamamlanmış Bağımsız Bölümler Raporu”na göre, 2017 yılı Temmuz-Ekim döneminde, en yüksek ciroyu kazanan proje.

Büyükyalı Projesi; Emlak Konut, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Kazlıçeşme sahil yolunda konumlanıyor. Projenin inşaatı, devam ediyor. Büyükyalı Projesi, Emlak Konut GYO’nun son açıkladığı “Satışı Tamamlanmış Bağımsız Bölümler Raporu”na göre; 2017 yılı Temmuz-Ekim döneminde, en yüksek ciroyu kazanan proje oldu.

Konu hakkında bir açıklama yapan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar profesyonel ekiplerce tasarlanan projemizin gördüğü ilgi bizleri memnun ediyor” yorumunda bulundu. Yatırımcılarına, evsahibi olmayı değil bir yaşam biçimine dâhil olma fırsatını sunan Büyükyalı, sektörde benzerlerinden kendini ayrıştıran özelliklerinin karşılığını, satış performansında da ortaya koyuyor.

Yatırım Değeri Her Gün Artıyor!

Büyükyalı, Emlak Konut GYO’nun tarafından açıklanan , “Satışı Tamamlanmış Bağımsız Bölümler Raporu”na göre; 2017 yılı Temmuz-Ekim döneminde, en yüksek ciro elde eden proje oldu. Aynı rapora  göre, projede son 4 ayda 240 milyon 786 bin TL ciro elde edilirken, projenin toplam cirosu ise 814 milyon TL olarak açıklandı. Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, projenin bulunduğu bölgenin bağımsız değerlenme kuruluşları tarafından en doğru yatırımın adresi olarak gösterildiğine dikkat çekti.

Bölgenin gün geçtikçe artan bir  değere sahip olduğunu ve özellikle tüketiciler tarafından bunun  dikkatle takip edildiğini vurgulayan Keresteci, “Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar profesyonel ekiplerce tasarlanan projemizin gördüğü ilgi bizleri memnun ediyor” diye konuştu.

Fırsat Projeleri