home
kapat

Brand İstanbul'da İndirim Kampanyası!

EMS Yapı Satış Koordinatörü A. Volkan Kurtuluş, Brand İstanbul Park projesinde Projedefırsat'a özel %10 oranında indirim yaptıklarını belirtti.

Brand İstanbul'da İndirim Kampanyası!
24.06.2019 - Pazartesi

EMS Yapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü A. Volkan Kurtuluş, Beylikdüzü'nde hayata geçirdikleri Brand İstanbul Park projesine dair tüm detayları Projedefırsat.com ile paylaştı. Minimum fiyatın 1+1’lerde 377 bin liradan başladığını söyleyen Kurtuluş, fiyatlara Projedefırsat’a özel %10 indirim uyguladıklarını vurguladı.

“Beylikdüzü’nün En güzel Lokasyonundayız”

EMS Yapı hakkında bilgi veren A. Volkan Kurtuluş, şunları söyledi: “Firmamız çalışmalarına Esenyurt’ta başladı. Burada yaklaşık bin tane konut projesi yaptık ve bitirdik. Bunun yanı sıra Beylikdüzü Kameroğlu Metrohome projesinde toprak sahibiyiz. Aynı zamanda Beylikdüzü’nün en güzel lokasyonundaki eski Markacity AVM’nin bulunduğu alana konumlanmış bulunmaktayız. Büyük bir proje yapıyoruz burada. Beylikdüzü’ne değer katacağız inşallah.”

Hem Yaşam Hem Ticaret

Brand İstanbul Park projesinin detaylarını paylaşan Kurtuluş, şöyle konuştu: “Projemiz 3 farklı bloktan oluşuyor. 1. Blok olan A blokta ağırlıklı olarak 1+1 ve 2+1 dairelerimiz var. Ortadaki bloğumuz B blok. Burada sadece ticari ofisler var. C bloğumuzda da 2+1, 3+1 ve 4+1 aile konseptli dairelerimiz var. Binalarımızın alt katındaki dükkanlarda da AVM konseptli cafeler, restoranlar, marketler, bankalar vb. olacak.”

“Marka Olarak İddialıyız”

Volkan Kurtuluş, Brand İstanbul Park projesinin dairelerinde kullanılan malzemelere de değinerek, “Projemizin dairelerinde ithal markalar kullanıyoruz. Bütün ankastrelerimiz alman Franke marka. Vitrifiyeler alman Duravit marka. Musluklarda alman Grohe marka kullanıyoruz. Banyo seramiklerinde Kütahya Seramik kullanıyoruz. Marka olarak iddialıyız. Beylikdüzü’nde bizden daha iyi marka kullanan firma yok.” Dedi.

Projedefırsat’a Özel %10 İndirim

Projenin fiyat ve ödeme ayrıntılarını paylaşan Kurtuluş, Projedefırsat’a özel %10 oranında indirim yaptıklarının altını çizerek şöyle konuştu, “Şu an lansman dönemindeyiz. Özel bir indirim söz konusu. 1+1 dairelerimiz 63 ile 82 metrekare arasında değişiyor ve fiyatlarımız ise 377 bin liradan başlıyor. 2+1 dairelerimiz 100 metrekareden, fiyatları ise 658 bin liradan başlıyor. 3+1 dairelerimiz 208 metrekareden başlıyor. Fiyatları 1 milyon 234 bin liradan başlangıç gösteriyor. 4+1’ler de 270 metrekare. Bunlar da 1 milyon 710 bin liradan başlıyor. Bu fiyatlarda Projedefırsat’a özel %10 indirimimiz var. Bunun yanında firma bünyesinde 30 aya kadar vade farksız taksit yapabilmekteyiz.”

Birbirinden Bağımsız Sosyal Tesisler

Brand İstanbul Park projesinde her bloğun birbirinden bağımsız olacağını belirten Kurtuluş, sözlerine şöyle devam etti: “Burası butik bir proje. Toplam 3 blokta 400 tane daireden oluşuyor. Projemizde her bloğun kendine ait girişi var. Ayrı güvenliği, ayrı otoparkı, ayrı bir havuz ve sosyal tesisi var. Bu projenin en güzel yanı. Herkes bağımsız. Hem açık hem kapalı, birbirinden bağımsız sosyal tesislerimiz var. Binaların alt katında kapalı yüzme havuzu, sinema, masaj odası, hamam, sauna fitness gibi birçok sosyal tesis bulunuyor.”

“Teslim Gecikirse Kira Ödüyoruz”

“Teslim tarihimiz 2021 Haziran.” Diyen Volkan Kurtuluş, teslimlerin gecikmesi durumunda ev sahiplerine kira ödeyeceklerini belirterek, “İnşaatı hızla ilerletiyoruz. Bizim öngördüğümüz, C blok yani süit bloğu ve B bloğu önümüzdeki yıl içerisinde teslim edeceğiz; ancak A blok 2021 Haziran’da teslim edilecek. Gecikme olursa müşteriye garanti verme açısından kira ödeyeceğimizi bile taahhüt ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Butik Yaşam, Ferah Mimari

Brand İstanbul Park projesinin mimarisinde titizlikle ilerlediklerini söyleyen Kurtuluş, “Projenin mimarisinde estetik bir görüntü olmasını istediğimiz için mimarlar arasında bir yarışma düzenledik. Bu yarışma sonucunda en başarılı mimarın projesini beğenerek buna istinaden estetik bir proje yaptık. Projenin en güzel yanı 10 katlı olması. Diğer projeler gibi 15-20 katlı değil. 8. 9. ve 10. katlarda özel teraslar var. Bu teraslarla proje estetik bir görüntüye kavuşuyor. En güzel yanı da butik olması. Az daire olduğu için her müşteriye daha çok alan ayırabiliyoruz.” Dedi.

Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.
 • Brand İstanbul Park

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Brand İstanbul Park

  Brand İstanbul Park

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

 • Sinpaş Marina Ankara

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

 • Aydos Land

  İSTANBUL / PENDİK

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

 • Metrolife

  İSTANBUL / SANCAKTEPE

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

 • Demir Country

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

yukarı