Bahçeşehir Gölet Satılıyor Mu?

Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca son dönemde sıkça gündeme gelen Bahçeşehir Gölet projesiyle ilgili konuştu.

Bahçeşehir Gölet Satılıyor Mu?
17.08.2017 - Perşembe

Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca son dönemde sıkça gündeme gelen Bahçeşehir Gölet projesiyle ilgili konuştu. Adem Atmaca, "Biz geriye kalan yeşil alanı büyüttük" dedi.

Son altı yıldır adından sıkça söz ettiren Atmaca Gayrimenkul'de Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, basın toplantısı düzenledi. Bahçeşehir'de yer alan Gölet park hakkında yanlış iddiaların dolaştığını kaydeden Adem Atmayaca,  bu konuya ilişkin açıklama yaptı. 

Konuya ilişkin şimdiye kadar sessiz kalmayı tercih ettiklerini dile getiren Adem Atmaca, "Kötü bir şey yapmadığımızdan emindik o yüzden sessiz kalmayı tercih ettik. Biz Bahçeşehir'de kalan tek yeşil alanı büyüttük. Biz Atmaca Grup olarak gölette proje yapmıyoruz, gölete tek bir çivi çakmadık, çakmayacağız" diye konuştu.

Bahçeşehir Göleti'nin çok keyifli ve insanlardan çok talep gören bir alan olduğunu aktaran Atmaca, "Belediyenin de gölette bir şey yapması mümkün değil. Biz Bahçeşehir Göleti'nin yan tarafında kalan bir alanı kente kazandırıyoruz. Yaptığımız yatırımlarla gölete toplam 240 bin metrekare alan ekleyeceğiz ve bu 240 bin metrekarenin 130 bin metrekaresi yeşil alan olarak planlandı. Biz hukuk ne dediyse onu uyguladık" şeklinde konuştu. 
 

Fırsat Projeleri