Babacan Premium'da 2. Etap İçin Ön Talep Süreci Başladı

Babacan Yapı projesi Babacan Premium’da 2. etap satışları için ön talep toplanmaya başlandı…

Babacan Premium'da 2. Etap İçin Ön Talep Süreci Başladı
10.08.2017 - Perşembe

Babacan Holding tarafından İstanbul’un değeri yüksek bölgelerinden Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Babacan Premium’ projesinin 2. etabı için ön talep toplanıyor.

‘Babacan Premium’ projesine hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bu ilgiden dolayı projenin 2. etabını hayata geçirmeye karar verdiklerini açıkladı. 


Lansman Öncesi Fiyat Fırsatı


Mehmet Babacan, “Beylikdüzü E-5 üzerinde bölgenin en prestijli ve en uygun konut projesi olarak hayata geçirdiğimiz ‘Babacan Premium’ projemizin 2. etabı için ön talep toplamaya başladık. ‘Babacan Premium’da tatil köyü konforunda bir yaşam fırsatı sunuluyoruz.  Bulunduğu lokasyon itibariyle yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı yatırımcılarında dikkatini çekiyor. Projemiz Arap yatırımcılardan sonra şimdi de Japon yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Lansman öncesinde kısa bir süreliğine sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamaları gerekir” diye konuştu. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere lansman öncesinde kısa bir süreliğine kaçırılmayacak fiyat avantajı da bulunuyor.


Metrobüs Durağına 100 Metre


Residence, tower, terrace ve home office’den meydana gelen ‘Babacan Premium’ Beylikdüzü E-5 üzerinde bölgenin en prestijli ve en uygun konut projesi olarak dikkat çekiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunduğu toplam 1009 konuttan oluşan projenin 2. etabında ise, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut yer alıyor. Mart 2019’da teslim edilmesi planlanan ‘Babacan Premium’un 2. etabında fiyatlar 292 bin TL’den başlıyor. 'Babacan Premium', E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanıyor. 

Fırsat Projeleri