Babacan Port Royal'den, Kişiye Özel Ödeme Kampanyası!

Babacan Port Royal projesi, yatırımcılara kolaylık olması bakımından ödeme planını kendin oluştur kampanyasına start verdi.Babacan Port Royal projesi, toplam  814 daire ve 37 adet ticari  birimden oluşuyor. Projede daire  büyüklükleri 37 ila 212 m2 arasında değişiyor. Projede yer alan daire seçenekleri ise, 1+1, 2+1 ve 3+1  tipinden oluşuyor.

Babacan Port Royal'den, Kişiye Özel Ödeme Kampanyası!
04.12.2017 - Pazartesi

Babacan Port Royal projesi, yatırımcılara kolaylık olması bakımından ödeme planını kendin oluştur kampanyasına start verdi.

Gayrimenkul sektörünün güçlü markaların Babacan Yapı tarafından hayata geçirilen Babacan Port Royal projesi, yatırımcısına sağladığı konforlu olanakların yanı sıra, sunduğu ödeme kolaylıklarıyla da dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı projeler arasında yer alan Babacan Port Royal, ev sahibi olmak isteyenlere ödeme planını kendin oluştur kampanyası uyguluyor. Yatırımcıların ödeme olanaklarına göre ödeme planını şekillendiren proje, ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor. Konut teslimlerinin Eylül 2019 yılında  yapılması hedeflenen projede, daire fiyatları ise, 279 bin liradan yatırımcılara ulaşıyor.

Her yatırımcının istediği eve sahip olması için bir çok farklı ödeme kolaylığı içeren, ödeme planını sunan Babacan Port Royal projesi, dileyene peşin dileyene ise, vadeli ödeme olanağı sunuyor. Proje arazisinin 2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı’ndan TL bazında  alındığını anımsatan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bu nedenle yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla satış yaptıklarına dikkat çekti. Mehmet Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Daire Fiyatları Daire Fiyatları 279 Bin TL!

Mehmet Babacan, “Merkezi lokasyonu ile bölgedeki rakiplerine göre fark yaratan değerli bir arazi üzerinde Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 karayolu yakınında konumlanan ‘Babacan Port Royal’ projemizde çok özel bir kampanyaya daha imza atıyoruz. 16.500 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen projemiz, fiyat avantajıyla bölgenin en karlı projesi olarak yatırımcıların dikkatini çekiyor. Daire fiyatlarının 279 bin liradan başladığı projemizden konut sahibi olmak isteyenlere ‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyasını başlattık. Yatırım ve oturum amaçlı konut almak isteyenler bu özel fırsatı kaçırmamalı” şeklinde konuştu. 

Projenin tasarımı ise, Portekizli Addon Grup imzası taşıyor. Proje, genel olarak 5 blokta meydana geliyor. Konfor ve rahatlığı her mimari detayda tasarlayan Babacan Port Royal projesi, toplam  814 daire ve 37 adet ticari  birimden oluşuyor. Projede daire  büyüklükleri 37 ila 212 m2 arasında değişiyor. Projede yer alan daire seçenekleri ise, 1+1, 2+1 ve 3+1  tipinden oluşuyor. Proje aynı zamanda, eğlenme alanları, süs havuzları, yürüyüş ve dinlenme alanlarının da yer aldı ve 10 futbol sahası büyüklüğe sahip ve kamuya ait yeşil parka da yakın mesafede yer alıyor.

Babacan Port Royal projesinde yer alan  sosyal donatılar arasında; masaj odası, play station odası, sinema odası, bin m2’lik kapalı alan, geniş sosyal donatı alanları, fitness, sauna, dinlenme odası, oyun odası, kapalı yüzme havuzu ve  hamam olanağı mevcut. Proje; Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, E-5’e,  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Olimpiyat Stadına,  İDO’ya ve CNR Fuar Merkezine  yakın konumda.

Fırsat Projeleri

Babacan Port Royal

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıldır İnşa Ettiğimiz Güven ve Mutlulukla Kalplerde 1'iz.

45 Yıldır İnşa Ettiğimiz Güven ve Mutlulukla Kalplerde 1'iz.

Uplife Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Teknik Yapı'da Ev Sahibi Olmak İçin Kârlı Cuma'yı Kaçırmayın

Teknik Yapı'da Ev Sahibi Olmak İçin Kârlı Cuma'yı Kaçırmayın

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

İstanbul'da Böyle Fiyat Yok!

İstanbul'da Böyle Fiyat Yok!

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Merkezinde Lansmana Özel Fırsatlar!

Ankara'nın Merkezinde Lansmana Özel Fırsatlar!

Deluxia Park

İSTANBUL / KARTAL

Teknik Yapı'da Ev Sahibi Olmak İçin Kârlı Cuma'yı Kaçırmayın

Teknik Yapı'da Ev Sahibi Olmak İçin Kârlı Cuma'yı Kaçırmayın