Aydos Panorama Fiyatları Ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Kartal ilçesinde hayata geçirilen Aydos Panorama projesi nerede, Aydos Panorama teslim tarihi, Aydos Panorama fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Aydos Panorama Fiyatları Ve Teslim Tarihi
11.07.2018 - Çarşamba

Ödül Yapı'nın İstanbul'un yeni yatırım merkezi haline gelen Kartal'da hayata geçirdiği Aydos Panorama projesi hem sunduğu imkanlar hem de lokasyon avantajıyla ön plana çıkıyor. Aydos Panorama projesi yatırımcısına şehrin merkezinde doğayla iç içe yaşama imkanı sunuyor.

Aydos Panorama Projesi Nerede?

Aydos Panorama projesi İstanbul Anadolu Yakası'nın son dönemde yeni gözdesi haline gelen Kartal'da hayata geçiriliyor. Markalı konut projelerine son dönemde yoğun şekilde ev sahipliği yapan Kartal'ın Aydos Ormanı'na çok yakın lokasyonunda bulunan Aydos Panorama projesi metroya 15, alışveriş merkezine 30, TEM otoyoluna 25, E-5'e 15, Kartal Devlet Hastanesi'ne 45, İDO Kartal iskelesine 20, İDO Pendik iskelesine 25, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30, Pendik Marina'ya 15, Tuzla Marina'ya 40, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ise 60 dakika mesafede yer alıyor.

Aydos Panorama Projesi Teslim Tarihi

Yatırımcısına yüksek kazanç sağlayacak olan Aydos Panorama projesi 3 bloktan meydana geliyor. Tüm bloklarının tamamlanmasının ardından Aydos Panorama projesi 2019 yılının Aralık ayında yatırımcısına teslim edilmeye başlanacak.

Aydos Panorama Projesi Fiyat Listesi

Aydos Panorama projesinde ailelere uygun şekilde 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler yer alıyor. 2+1 daireler 125 metrekare, 3+1 daireler ise 145 metrekare, 4+1 dubleks daireler ise 200 metrekare büyüklüğe sahip. Aydos Panorama projesi fiyat listesine göre 2+1 tipinde 125 metrekare büyüklüğe sahip daireler peşin ödemede 498 bin liradan alıcı buluyor. Aynı dairenin liste fiyatı ise 600 bin lira olarak belirlendi. 4+1 dubleks 200 metrekare büyüklüğe sahip daireler ise peşin ödemede 815 bin liradan satılıyor. Aynı dairenin liste satış fiyatı ise 983 bin lira olarak belirlendi.

Her İhtiyaca Cevap Veren Sosyal Donatılar

Aydos Panorama projesinde zengin sosyal donatı alanları göze çarpıyor. Aile konseptine uygun şekilde tasarlanan projede her yaştan çocuğa uygun eğlence alanları yer alırken komuşuluk ilişkilerini geliştiren ve özlenen komuşuluğu tekrar yaşatan ortak alanlara da yer verildi. Sakinlerinin her türlü ihtiyacına cevap vermek için özenle hayata geçirilen projede kapalı otopark, yürüyüş parkuru, futbol ve basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yetişkin oyun salonları, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, hamam, sauna, toplantı salonları gibi donatılar bulunuyor.

Fırsat Projeleri

Aydos Panorama

İSTANBUL / KARTAL

Aydos Panorama

Aydos Panorama

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Nef Reserve Kandilli

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Ev Değiştirme Kampanyası