Avrupark Hayat Yüzde 80 Prim Yapacak

Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Pala, satışa çıkardıkları Avrupark Hayat projesi hakkında bilgi verdi.

Avrupark Hayat Yüzde 80 Prim Yapacak
26.10.2017 - Perşembe

Emlak Konut GYO güvencesi ve Cihan İnşaat-Konut Yapı uzmanlığıyla Bahçekent'te hayata geçirilen Avrupark Hayat projesinde satışlar başladı. Cihan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, Avrupark Hayat projesi hakkındaki detayları projedefirsat.com ile paylaştı. İşte detaylar…

Metrekaresi 3 Bin 200 Liradan Başlıyor

Ertuğrul Yavuz Pala, İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olmaya aday Bahçekent Hoşdere’de hayata geçirilen Avrupark Hayat projesi hakkında, “Proje 1.095 konuttan, 81 işyerinden oluşuyor. Yaklaşık 242 bin metrekare inşaat alanı var. 42 dönümlük arazi üzerinde yükseliyor. Lokasyon olarak ana arter üzerinde bir proje. 3. Havalimanı ve otoyollara bağlantısı oldukça kolay. Bu lokasyonda yapılan bir bölge parkı var. Projemiz ona da çok yakın konumda.  1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneğimiz var. Başlangıç fiyatları 3 bin 200 lira olarak belirlendi. Projemizdeki daire tiplerinde yoğunluk daha çok 2+1’lerde” şeklinde konuştu.

“Biz Bize” Kampanyası ile 42 Ay 0 Faiz

Lansmana özel ödeme fırsatı sunduklarını söyleyen Pala, “Lansman dönemine özel kendi bünyemizde 42 ay vadelendirme fırsatı sunuyoruz. Konut alıcısı genel olarak banka ile çalışmayı çok arzu etmiyor. Vade farkından ya da diğer sebeplerden dolayı endişeleniyor. Biz belli bir peşinat sonrası kendi bünyemizde 42 aya kadar vade farkı almadan ödeme olanağı sunuyoruz. Kampanyamızın adını da “Biz bize” koyduk” dedi.

“Yüzde 80 Prim Öngörüyoruz”

“Projemize daha satışa çıkmadan özellikle Avrupark müşterilerinde oldukça talep vardı” diyen Ertuğrul Pala, sözlerine şöyle devam etti: “Şu an da projemizin yüzde 25’i satıldı. Projenin lansman döneminde konut almakla, sonuna doğru almak arasında fark var. Bizim öngörümüz projemizin yüzde 80 prim yapacağı yönünde. Bölge, özellikle 2019’da çok prim yapacak. Projemizde teslimleri 3 yıl sonra yapacağız. İnşaat şu an başlamış durumda. Hafriyatı bitti ve temelleri atılıyor. Temel çalışmaları devam ediyor, hatta bazı bölümlerin temelleri de atıldı.”

“Sektörde Sıkıntılar Var Ama 2018’de İlerleme Bekliyoruz”

2017 yılını inşaat sektörü açısından değerlendiren Pala, “Projeye göre ve lokasyona göre değişkenler mevcut. Sektörün geneline baktığımızda Eylül ayında 140 binlik iyi bir satış söz konusu ve bunun yarısı ilk el satış. İkinci elin içerisinde de projelerden alınıp yatırıma dönüştürülmüş satışlar da var” dedi.

Sektör hakkındaki öngörülerini paylaşan Ertuğrul Pala, sözlerini şöyle sonlandırdı: “Sıkıntılar var mı sektörde? Evet var. Bankaların verdiği kredilerin çok pahalıya gelmesi, dövizin son zamanlarda hareketlenmesi gibi, ama unutmamalıyız ki 2016 gibi travmadan çıkmış bir ülkeyiz. Baktığınız zaman çok çabuk atlatıldı. Bölgede bizim dışımızdaki sebeplerden kaynaklanan jeopolitik meseleler de var. Bunlara rağmen bu açıdan değerlendirdiğimizde geleceği iyi görüyorum. Bir yandan da büyümenin iyi olması ve özellikle körfez yatırımcılarının Türkiye’ye olan ilgisinin kesilmemesi ile birlikte 2017’nin özellikle son dönemlerinin iyi geçtiğini düşünüyorum. 2018’de de böyle bir ilerleme bekliyorum. Çok büyük bir patlama olmaz belki ama 2017’nin 2. Yarısından daha aşağı seviyeye ineceğini zannetmiyorum.”

Fırsat Projeleri

Avrupark Hayat

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Avrupark'ta Yeni Hayat

Avrupark'ta Yeni Hayat

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Siz Çok Kazanın Diye...

Siz Çok Kazanın Diye...

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası