home
kapat

Asmalı Bahçe Şehir Projesi Tanıtıldı

Dekar Gayrimenkul ve Demiröz İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir projesi düzenlenen lansman töreniyle tanıtıldı. 

Asmalı Bahçe Şehir Projesi Tanıtıldı
27.09.2017 - Çarşamba

İstanbul'un her geçen gün değerlenen ilçesi Başakşehir'de 600 milyon TL yatırımla 499 adet konut ve 48 adet ticari üniteden oluşacak Asmalı Bahçe Şehir Projesi, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen lansman töreniyle tanıtıldı. 

Asmalı Bahçe Şehir Projesi Lansman Töreni'nde konuşan Dekar Demiröz Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, Asmalı Bahçe Şehir projesinin bugüne kadar yaptıkları en büyük proje olduğunu söyledi. Bahçeli ev hayali olan insanların bu hayallerini gerçeğe dönüştürdüklerini belirten Kuzu “Asmalı Bahçe Şehir projesi; İstanbul’daki birçok projeden farklı olarak az katlı ve bahçeli konseptiyle, bahçeye ve sokağa çıkmayı teşvik eden, yeşil alan ve bahçe kullanımının maksimum düzeyde olduğu, uzun yıllar aynı kalitede bir yaşamın sürdürülmesinin hedeflendiği örnek bir projedir.” dedi.  

Asmalı Bahçe Şehir Projesi bünyesinde yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman dairesi olacak. Proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 m²'den 214 m²'ye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Asmalı Bahçe Şehir projesinin ilk etap teslimleri 2018 Temmuz’da, projenin tamamının ise 2020’de teslim edilmesi öngörülüyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli evlerin de 30 m² ile 300 m² arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Peşin ve Banka Kredili ödemelerde yüzde 20 indirim

Halkbank, Türkiye İş bankası ve Yapı Kredi Bankası ile özel kredi anlaşması olan projede peşin ve banka kredili alımlarda lansman dönemine özel yüzde 20 indirim sağlanıyor. 

Lansmana Özel %5 Peşinat Fırsatı

Sektörde Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya Asmalı Bahçe Şehir projesi de destek veriyor ve sadece yüzde %5 Peşinat ve teslimden sonra krediyi ödemeye başlama avantajı ile özellikle kira öder gibi bahçeli bir ev sahibi olmanın yolunu açıyor. 

Sosyal Donatılarıyla Fark Yaratıyor

Asmalı Bahçe Şehir projesi konumu ve konforuyla olduğu kadar sosyal donatılarıyla da ön plana çıkıyor. Projenin içerisinde 4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park, bu park alanı içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, 2 adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hâkim seyir tepesi, 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol/voleybol sahası, 1 adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve 1 adet de yetişkinler için aletli spor alanı bulunacak.

Projede apartman bloğunun giriş katında bulunan 1.800 metrekarelik bir kapalı sosyal tesisinde 1 açık 1 kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alacak. Diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu daha bulunacak. Alışveriş ihtiyaçlarını en üst düzeyde gidermek amacıyla ise proje içerisinde 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkândan oluşan bir alışveriş caddesi yerini alacak.  

 • Asmalı Bahçe Şehir

  İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

  Asmalı Bahçe Şehir

  Asmalı Bahçe Şehir

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

 • Sinpaş Marina Ankara

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

 • Aydos Land

  İSTANBUL / PENDİK

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

 • Metrolife

  İSTANBUL / SANCAKTEPE

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

 • Demir Country

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

yukarı