Artık Her Gününüz Tatil Olacak

down

Her yeni günü tatil havasında karşılayacağınız, kendinizi yemyeşil ormanlar ile masmavi göğün arasında alabildiğine huzura bırakacağınız bir yaşam artık imkansız değil. Doğanın kucağında, yeşille iç içe, ferah ve her güne tatildeymişçesine dinlenmiş olarak uyanacağınız yeni bir yaşam, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda kapılarını açıyor.

Mavi Ve Yeşilin Tonları Komşularınız Olacak

“İstanbul’un dört büyük ormanının ortasında doğayla iç içe bir yaşam” kulağa imkansız gelebilir ama artık mümkün. Yanı başınızda yeşilin tüm tonlarını masmavi gökyüzüyle buluşturan uçsuz bucaksız bir huzur sizi bekliyor.

Burada Her Gün Bir Öncekinden Daha Eğlenceli

Stresin ne olduğunu artık unutacaksınız. Yeni yaşamınızda konforunuza konfor katmak için açık yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, her daim zinde kalmanız için yürüyüş parkuru ve fitness merkezi hizmetinizde olacak.

Çocuklar İçin Masal Gibi Bir Yaşam

Masallardaki o büyülü dünyayı gerçekten yaşamaları için yalnızca onlara ayrılan bölümlerde çocuklarınız gönüllerince eğlenecek.

Siz Gitmeyin, Size Gelsin

Burada “uzaklık” kavramı yalnızca kelimeden ibaret olacak.  Hemen yanı başınıza gelecek Sancaktepe Metrosu ile İstanbul ayağınızın altında olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı'na, TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına ulaşmak için uzun mesafeler kat etmenize hiç mi hiç gerek yok.

Yatırımınız da Mutluluğunuz Gibi Katlanacak

Son 5 yılda 24 proje üreten Nef’in Anadolu Yakası’nda uzun zamandır merakla beklenen ilk projesi olan Nef Sancaktepe 19 projesi mutluluğunuzu da yatırımınızı da katlamak için yükseliyor.  Nef Sancaktepe 19 projesinde özgün tasarım, modern yaşam konsepti ve Foldhome gibi Nef keşifleriyle, minimum yüzde 42 prim oranını yakalayarak yüksek yatırım potansiyeline sahip olacaksınız.

Nef Sancaktepe 19 projesi ile  ilgili detaylı bilgi almak için hemen formumuzu doldurun, huzur dolu yeni yaşamınıza merhaba demek için geç kalmayın.