Aremas, Cıtycape Dubaı Fuarı'da!

Dünya’nın sayılı gayrimenkul yatırım ve emlak fuarlarından Cıtscape Global, bu yıl  11 - 13 Eylül 2017 tarihleri arasında Dubai’de yapılacak.

Aremas, Cıtycape Dubaı Fuarı'da!
08.09.2017 - Cuma

Dünya’nın sayılı gayrimenkul yatırım ve emlak fuarlarından Cıtscape Global, bu yıl  11 - 13 Eylül 2017 tarihleri arasında Dubai’de yapılacak.

Konut sektörünün önde gelen gayrimenkul projelerine, satış ve pazarlama danışmanlığı hizmeti sunan Aremas, Cıtyscape Global fuarında  S3D30 numaralı  stant’da yer alacak. Bu önemli fuarda, Strada Bahçeşehir başta olmak üzere İstanbul ve Bodrum’daki projelerini yatırımcılara tanıtacak olan Aremas, yabancı yatırımcılara projeleri yakından tanıtacak.

İstanbul’un en iyi yatırım projelerini bir araya da satışa sunan Aremas, bu yıl 4. Kez Körfez yatırımcılarını standında ağırlamaya hazırlanıyor. Aremas, fuarda Türkiye’de satış operasyonlarını exclusive olarak yönettiği projeleri ve   İstanbul’un tanıtacak.

Son 2 yılda ortalama 350 milyon USD değerinde konut satışı ve 70.000 m2 ofis alanı kiralayan Aremas, gayrimenkul pazarlama konusunda Türkiye’nin önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Aremas, 7. yılında İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum gibi farklı kentlerden birçok farklı projeye geliştirme, ofis kiralama veya konut projelerine satış-pazarlama alanında hizmet veriyor.

Aremas, Cıtscape Global Dubai’de!

Bugüne kadar Aremas’ın, aktif olarak geliştirme danışmanlığı hizmeti verdiği projelerin yaklaşık toplam büyüklüğü 790.000 m². Satış - Pazarlama hizmeti verdiği projelerin büyüklüğü ise 600.000 m²’ye ulaştı. Aremas Commercial olarak Kiralama hizmeti verdiği aktif projelerin toplam kiralanabilir alanı ise toplam75.000 m²’ye ulaştı.

Aremas, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından Rönesans Holding, Tahincioğlu, Anadolu Grubu, Aksoy Holding, Halk GYO, Vakıf GYO, Akzirve, Makyol, Özderici GYO ve Apec gibi önemli firmalara hizmet veriyor. Cıtscape Global, bu yıl  11 - 13 Eylül 2017 tarihleri arasında Dubai’de yapılacak.

Fırsat Projeleri