Frezya Life Temsilcisi Sizi Arasın
Frezya Life

Frezya Life

İSTANBUL / PENDİK
Projede Fırsat
Frezya Life Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Frezya Life kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Frezya Life PROJE ÖZELLİKLERİ

Frezya Life projesi İstanbul Anadolu Yakası sınırlarındaki en çok kazandıran bölgelerden Pendik sınırlarında hayata geçiriliyor. DNY Dinay İnşaat’ın girişimi ile yükselen proje, 4 bloktan meydana gelecek şekilde yükseliyor. Frezya Life projesinin blokları 10’ar kattan oluşuyor. 

İçerisinde 166 adet dairenin bulunduğu Frezya Life projesindeki daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinden oluşuyor. Projede ayrıca dubleks dair alternatifleri de bulunuyor. Frezya Life projesinde bulunan konutların alanları büyüklükleri 88 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlanıyor.

Yatırım bedeli 20 milyon dolar olarak açıklanan Frezya Life projesinin arsa alanı 3 bin 550 metrekare olarak belirtiliyor. Proje tamamlandığında 20 bin metrekare kapalı inşaat alanına sahip olacak. 

2017’nin 4. Çeyreğinde temeli atılan Frezya Life projesinin kaba inşaat çalışmaları 2018 yılının 1. Çeyreği itibariyle devam ediyor. Projenin 2019 yılı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.
 

Frezya Life Nerede?

Fırsat Projeleri