Ev almanın en avantajlı yolu...

Zeyrekli İnşaat

ÜMRANİYE / İSTANBUL
0 216 314 01 25 - GSM 0 533 701 03 04

Zeyrekli İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Zeyrekli İnşaat

Zeyrekli İnşaat, gayrimenkul alanındaki başarılı projeleri ile büyümeye devam ediyor. Şimdiye kadar bir çok farklı lokasyonda konut projeleri hayata geçiren firma, bütün bu çalışmalarda yapı kalitesi, yaşam konforu ve insan güvenliğine büyük bir hassasiyet gösteriyor. Sektördeki ticari faaliyetlerine başladığı il günden bu yana yatırımcı ve kullanıcılara yapı alanında mükemmeli sunma gayreti içerisinde çalışmalarına devam ediyor. 

Modern kentleşmeyi savunan Zeyrekli İnşaat, bu anlamda sektörde kentsel modernleşme girişimlerine destek vererek, inşa ettiği projelerde kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet etmiş bir firma oldu. Firma, konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde; hayata geçirdiği yapılarda kullandığı üstün inşaat teknikleri ile kalitesi ve güvenilir yaşam alanları oluşturmaktadır.

 Çevrenin korunmasına özel önem veren firma, aynı zamanda projelerinde uzun dönem garanti kalitesinden ödün vermeyen tavrı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması nedeniyle sektörde ayrıcalıklı bir yere sahip.

Zeyrekli İnşaat, inşa ettiği konut ve iş merkezi inşaatları, yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmelikler çerçevesinde hassasiyetle yerine getirmektedir. Firmanın öncelikli amacı; nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli, estetik ve kaliteli yaşam alanları sunmak.

Firmanın Projeleri

Zeyrekli İnşaat Dudullu

Zeyrekli İnşaat Dudullu

Zeyrekli İnşaat tarafından hayata geçirilen konut projesi Ümraniye’nin Dudullu bölgesinde yer alıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı