Ev almanın en avantajlı yolu...

Uyumazlar Yapı

BAĞCILAR / İSTANBUL
0 212 656 82 80

Uyumazlar Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Uyumazlar Yapı

Bağcılar ilçesinin Güneşli bölgesinde bulunan merkezi, Zeytinburnu ve Mecidiyeköy'de bulunan şubeleriyle hizmet veren Uyumazlar Yapı, inşaat sektörüne en güvenilir, en yenilikçi ve maliyet açısından en uygun çözümleri sunuyor.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firma müşterinin haklarına ve zamanına da saygı duyuyor. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa azami şekilde yarar sağlama çabası içerisinde olan Uyumazlar Yapı etkin ekip çalışması sayesinde müşteri beklentilerinin de ötesinde kaliteli işler ortaya koymaktadır.

Sunduğu tüm hizmetlerde alanının en iyisi olmayı hedefleyen Uyumazlar Yapı, müşterisini koşulsuz memnun edebilmek için tüm çabasını ortaya koyuyor. Ticari ve sosyal ilişkilerde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmeyen firma çalışanlarını da memnun edebilmek için tüm imkanları seferber ediyor. 

Firmanın Projeleri

10 Numara Lokasyonda 5 Yıldızlı Rezidans Keyfi

10 Numara Lokasyonda 5 Yıldızlı Rezidans Keyfi

105 Güneşli' de lansmana özel sınırlı sayıda home-ofis daireler 24 ay vade yada peşin ödemede %15 indirim avantajıyla sahiplerini bekliyor

FirmadanHaberler

Tahsin Uyumaz: “105 Güneşli Hem Evde Hem de Ofiste Kazandırıyor”

Tahsin Uyumaz: “105 Güneşli Hem Evde Hem de Ofiste Kazandırıyor”

Uyumazlar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Uyumaz, Basın Ekspres Yolu aksında hayata geçirdikleri 105 Güneşli projesinin detaylarını ve sektöre daire değerlendirmelerini projedefırsat.com ile paylaştı…

Destek İçin Tıklayın
yukarı