Ev almanın en avantajlı yolu...

Ülkealan Yapı

GÖLBAŞI / ANKARA
0 312 460 18 38

Ülkealan Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Ülkealan Yapı

Ülkealan Yapı temeli 1950'lerde atılmış köklü bir geçmişi bulunan gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Sektör tecrübesi ve kurucusunun bilgi birikimi sayesinde yüksek standartlarda yaşam alanları inşa eden Ülkealan Yapı, Şerafettin Ülkealan tarafından kurulmuştur. Ankara’da spor malzemesi denince akla ilk gelen “Ülkealan Pasajı” ile başlayan inşaat deneyimi, Tolga Ülkealan’ın 1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmasıyla çalışmalarını sürdürmüştür. 

Ülkealan Yapı, inşaat sektöründe  Tolga Ülkealan ile birlikte önemli işler başarmış ve “doğru lokasyon ve doğru proje” formülüyle gayrimenkul alıcısına hem kar ettiren hem de markalı projeler inşa etmek üzere; sektördeki yerini sağlamlaştırarak yoluna devam etmiştir.

Ülkealan Yapı, daha yenilikçi ve atılımcı projelerle hem mevcut kadrosuna hem de ihtiyaç duyduğu insan kaynaklarına yatırım yaparak; kaliteli, dayanıklı, estetik ve en önemlisi yaşanabilir yapılar üretmeyi misyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Sunset İncek

Sunset İncek

Sunset İncek projesi, Ülkealan Yapı tarafından Ankara'nın gün geçtikçe gelişen bölgesi İncek'te 139 daire ve 12 adet cadde mağazası olarak inşa ediliyor.

FirmadanHaberler

Konut Fiyatlarında Düşüş Yaşanmayacak

Konut Fiyatlarında Düşüş Yaşanmayacak

Seçim sonrası konut sektörüne dair açıklamalar yapan Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, konut fiyatlarında beklenenin aksine bir düşüş olmayacağını ifade etti.

Sunset İncek Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Sunset İncek Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Ülkealan Yapı tarafından Ankara'nın değerlenen bölgesi İncek'te hayata geçirilen Sunset İncek projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı