Ev almanın en avantajlı yolu...

Tugay İnşaat

MUDANYA / BURSA
444 6 148

Tugay İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Tugay İnşaat

,1994 Yılında Bursa'da ticari faaliyetlerine başlamış ve bugüne kadar çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

Tugay İnşaat, yıllar önce 1971 yılında Artvin Yusufeli doğumlu olan ancak,1985 yılından bu yana  Bursa’da ikamet eden Tugay KÖSE iştiraki olarak ticari hayatına başlamıştır. Firma ticari hayata başladığı ilk günden itibaren, dürüst ticaret ahlakını, müşteri memnuniyeti ve sürekli araştırma ile geliştirme konumlarını kendine ilke edinmiş.

Tugay İnşaat her konsepte projeler üretmiş son yıllarda da ulaşılabilir lüks olarak tanımlanan nitelikli konut projelerine ağırlık vermiştir. Tugay İnşaat, özellikle Bursa genelinde ürettiği ve teslim ettiği projeleri ile değerli gayrimenkul sektöründe müşterilerin güvenini ve teveccühünü kazanmış olmanın en büyük sermayesi olduğu bilinciyle hareket etmektedir. Firma, hayata geçirdiği yapı projeleri ile yakaladığı büyüme ivmesiyle yoluna devam etmektedir.

Öte yandan değişimi de göz ardı etmeyen Tugay İnşaat, 2014 yılının başında teknik kadrosunu ve imalat ekiplerini bütünüyle, işinin ehli eğitimli kadrolarla güçlendirmiş aynı zamanda profesyonel satış ofislerini ve çağrı merkezlerini de oluşturarak, satış metodunu uzman satış ekibiyle sürdürmektedir.

Firmanın Projeleri

Neo Trend

Neo Trend

Neo Trend projesi Tugay İnşaat tarafından Bursa’nın Mudanya bölgesinde hayata geçiriliyor.

Melek Residence

Melek Residence

Melek Residence projesi Tugay İnşaat tarafından Bursa’nın Mudanya ilçesi sınırlarında yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı