Ev almanın en avantajlı yolu...

Tosunoğlu İnşaat

ÜMRANİYE / İSTANBUL
(216) 364 70 46

Tosunoğlu İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Tosunoğlu İnşaat

1993 yılından beri inşaat alanında hizmet veren Tosunoğlu İnşaat hizmetlerini sorumluluk bilinci ve meslek ilkelerine bağlı olarak sürdürmektedir. 2003 yılında Doğaltaş Ltd, 2005 yılında ise Escon Ltd.’ in kurulmasıyla ‘Tosunoğlu Group’ adı altında buluşan şirketler topluluğu, günümüze kadar başarı ve güven sağlayan hizmet kalitesi ile sektöre ismini yazdırmıştır.

Tosunoğlu Group, “yaşam kaliteniz için” sloganıyla hazır betondan Kıbrıs’ın gerçek dokusunu yansıtan sarı taşa, termo bimsten blok taşına kadar üretim alanında yapı sektörünün öncüsü olmaktadır. Profesyonel ve kurumsal düzeyde, çağdaş teknikler ve yöntemlerle üretimini sürdürmektedir.

Modern ve güvenli yapıları, çevre dostu anlayışı ile inşaat sektöründe ayrı bir marka haline gelen Tosunoğlu Group, sosyal sorumluluk projeleriyle de topluma önemli hizmetler sunmaktadır. Her yıl tekrarlanan gönüllü sahil temizlik kampanyaları; özel eğitime muhtaç çocuklar ve okul öncesi eğitim için Lefkoşa’ya kazandırdığı Eğitim Merkezi, spor ve sanata yönelik sponsorlukları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmanın Projeleri

City Ambiance

City Ambiance

City Ambiance Projesi, Çekmeköy İlçesi Alemdağ Mahallesinde, yaklaşık 6.000 m² büyüklüğünde bir arazi üzerinde kurulmuştur.

Destek İçin Tıklayın
yukarı