Ev almanın en avantajlı yolu...

Taham Yapı

NİLÜFER / BURSA
0224 494 20 66

Taham Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Taham Yapı

Almanya kökenli olan Taham Yapı, 32 yıllık uluslararası deneyimi ve değerleri olan bir şirkettir. Ticari faaliyetlerine Frankfurt ve Münih projeleriyle başlayan Taham Yapı, Mudanya Halitpaşa’da Hamburg, Berlin, Barcelona projeleriyle Güzelyalı’da Köln’ün yepyeni yüzüyle kentin değerine değer katmıştır. Bursa’nın yükselen değeri Kayapa’da Madrid City projesini hayata geçiren firma Avrupa kalitesini ülkemize taşımıştır.

Sıra dışı ve çizginin ötesindeki projeleriyle ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonu taşıyarak proje üreten firma, Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer kazandırmaktadır. Firma, ürettiği projelerde ISO9001 kalite standartlarını uygulamaktadır.

İnsana ve çevreye saygılı projeler üretmeyi ilke edinmiş olan Taham Yapı, “gelecek” fikri üzere geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam alanlarını müşterileri ile buluşturmaktadır. “Doğru alanda projeler” üretmek için çalışan firma, şehrimize ve ülkemize de modern yaşam alanları sunmak için üstün nitelikli projelere imza atmaya devam etmektedir. 

Firmanın Projeleri

Madrid City 2. Etap

Madrid City 2. Etap

Bursa’nın Nilüfer bölgesinde hayata geçirilen Madrid City 2. Etap projesi Taham Yapı imzası taşıyor.

Bursa'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Bursa'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Bursa Madrid City'de Projede Fırsat'a özel 289.000 TL'den başlayan fiyatlarla 100.000 TL peşin kalanını banka kredisi kullanarak kolayca ev sahibi olun kampanyadan yararlamak için acele edin

Bursa'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Bursa'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Barcelona City'de Projede Fırsat'a özel 309.000 TL'den başlayan fiyatlarla %50 peşin kalanı 18 ay vade avantajıyla ev sahibi olun kampanya fırsatlarından faydalanmak için acele edin .

Destek İçin Tıklayın
yukarı