Ev almanın en avantajlı yolu...
444 73 42

Seha Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Seha Yapı

Seha Yapı,1978 yılından başladığı ticari faaliyetlerini bugüne kadar başarıyla ve projelerini büyüterek sürdürüyor.

Seha Yapı, yıllar önce mütefazı bir işletme olarak girdiği inşaat sektöründe hayata geçirdiği başarılı konut projeleri sayesinde bugün ülkenin saygın firmalarından biri olarak çalışmalarına devam ediyor. Çevresine değer katma prensibiyle hareket eden Seha Yapı, sektörde bir çok farklı alanda projeler inşa ederek başarısını kanıtladı.

Kurulduğu,1978 yılından 1987 yılına kadar inşaat ve harita mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, yapı taahhüt hizmetleri yapan Seha Yapı, 1987 yılından sonra ticari faaliyetlerine orta ölçekli müteahhitlik hizmetleri ile devam etti.

Seha Yapı'nın inşaat alanında büyüme ivmesi, 1992 yılında İttifak Grubu’na katılmasıyla hızlanır. Firma bu süreçte, büyük ve önemli projelerini başarı ile inşa ederek, ülke ve bölgenin önemli inşaat ve taahhüt firmaları arasında yer almıştır. Seha Yapı, bugüne kadar sanat yapılarından endüstriyel yapılara, alışveriş merkezlerinden modern yaşam alanlarına kadar çok sayıda farklı alandan projelerin inşasını gerçekleştirmiştir.

Özellikle, yapı sektörünün her alanında uluslararası ölçekte çözümler sunabilmeyi kendisine ilke edinen Seha Yapı; bu anlamda akıllı binalar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, sağlık yapıları, toplu konut projeleri, endüstriyel yapılar, yol ve köprü projeleri, spor tesisleri gibi farklı yapıları başarıyla inşa ederek sektörde geniş bir portföy edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Konya'da Altınçağ Zermeram'da Başlıyor

Konya'da Altınçağ Zermeram'da Başlıyor

Zermeram projesi, Seha Yapı tarafından Konya'nın gelişen bölgesi Meram'da inşa ediliyor.

7 Renk Selçuklu

7 Renk Selçuklu

7 Renk Selçuklu projesi Konya’nın Selçuklu bölgesinde Seha Yapı tarafından inşa ediliyor.

Seha Panorama Evleri

Seha Panorama Evleri

Seha Panorama Evleri projesi Konya’nın Selçuklu bölgesinde Seha Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

Seha Yapı Zermeram, Peşin Alımda Yüzde 10+10 İndirim Başlattı!

Seha Yapı Zermeram, Peşin Alımda Yüzde 10+10 İndirim Başlattı!

Seha Yapı Zermeram,  Konya’nın en büyük su temalı karma konut projesinde  konut teslim sürecine başladı. Projede ayrıca, peşin alımlarda, yüzde 10+10  indirim uygulanıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı