Ev almanın en avantajlı yolu...

Okkalar İnşaat

SELÇUKLU / KONYA
444 65 52

Okkalar İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Okkalar İnşaat

Okkalar İnşaat,1976 yılında İbrahim OKKA tarafından kurulmuş ve 1980’li yıllara değin resmi taahhüt işleri yaparak ticari faaliyetlerine devam etmiştir.

Geçen zaman içerisinde iş alanını genişleterek çalışmalarına devam eden Okkalar İnşaat, Konya ve İstanbul'da binden fazla konut, iş merkezi ve dükkanı başarıyla hayata geçirmiştir. Firma bir aile şirketi olmasının yanı sıra, özenle inşa ettiği projelerinin kalitesi ile özellikle Konya bölgesinde sağladığı sektörel güven sayesinde, kurumsallaşma yolunda hızla yol almıştır.

Okkalar İnşaat, hayata geçirdiği yapıların güvenliği ve müşteri memnuniyeti konusunda gösterdiği özen sayesinde, müşterileriyle aynı ortak payda da yer almaktadır. Okkalar İnşaat, bu nedenle yıllardır hizmet kalitesini müşterilerine hem satış öncesi hem de satış sonrasında eksiksiz uygulamaktadır.

Hayata geçirdiği her yeni projeyle marka değerini yükselten firma, değerini katlayan projeleri sayesinde aynı zamanda yatırımcılarına da önemli kazanç kapıları açıyor. Okkalar İnşaat, hayata geçirdiği her projede, kaliteli ve güvenli yapılar inşa etmenin yanı sıra; projelerinin hepsinde mutlaka yeşil bir çevre oluşturmaya özen gösteriyor.

Firmanın Projeleri

Arma Vita

Arma Vita

Okkalar İnşaat imzası ile hayata geçirilen Arma Vita projesi Konya’nın Selçuklu bölgesinde hayata geçiriliyor.

Hakim Konakları

Hakim Konakları

Hakim Konakları projesi Okkalar İnşaat tarafından Konya’nın Selçuklu bölgesinde Yazır Mahallesi sınırları içerisinde hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı