Ev almanın en avantajlı yolu...

Maya Gayrimenkul

BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
0 212 350 11 00

Maya Gayrimenkul Temsilcisi Sizi Arasın

Maya Gayrimenkul

Maya Gayrimenkul MAYA Holding'e bağlı inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir gayrimenkul firmasıdır. Günümüz konut, ofis ve alışveriş merkezleri alanında Türkiye’nin önde gelen geliştirmecilerinden olan MAYA Grubu için gayrimenkul sektörü 1970'lerden itibaren ana iş kolu haline gelmiştir. 

1999 yılında MAYA Holding çatısı altında kurumsal yapılaşma sürecini tamamlayan şirket, 2000’li yılardan başlayarak Perakende ve Servis Sektörleri grubun diğer ana iş kolları olmuştur. 

Maya Gayrimenkul'ün kurumsal vizyonu öncelikle içinde bulunduğu sektörlerde kalite çıtası yüksek ürün ve hizmet sunumu ile saygın konumunu korumak, bu vizyonuyla yurtdışında da genişlemek olarak belirlerken, bulunduğu sektörlerdeki faaliyetlerini, ahlaki değerlere bağlı kurumsal yönetim anlayışı olan, en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlayan, müşterileri ve ortakları için değer yaratan, çalışanlarına saygılı, tedarikçilerine adil, topluma ve çevreye duyarlı bir yapıyla sürdürmeyi misyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Maya Kemer Evleri

Maya Kemer Evleri

İstanbul'un nezih bölgelerinden Kemerburgaz'da inşa edilen Maya Kemer Evleri, Maya Gayrimenkul imzası taşıyor.

FirmadanHaberler

Maya Kemer Evleri Fiyatları ve Teslim Tarihi

Maya Kemer Evleri Fiyatları ve Teslim Tarihi

Maya Gayrimenkul tarafından inşa edilen Maya Kemer Evleri projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Maya Kemer Evleri Projesi Ve Fiyat Listesi

Maya Kemer Evleri Projesi Ve Fiyat Listesi

Maya Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Maya Kemer Evleri projesi ve fiyat listesi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı