Ev almanın en avantajlı yolu...

Kalyon İnşaat

BEYKOZ / İSTANBUL
0 (216) 680 41 80

Kalyon İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Kalyon İnşaat

İnşaat sektörüne Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile girmiş olan Kalyon Group, 1974 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne dek birçok su ve enerji projesi, ulaştırma projesi ve üst yapı projesi gibi büyük çaplı işlere imza atan şirket, bünyesine kattığı Kalen ve İngaz birlikteliğiyle hızlı bir büyüme sağlamıştır.

Katar, Rusya, Libya, BAE, Suudi Arabistan ve Irak gibi birçok ülkede birçok alanda çalışan Kalyon İnşaat, hizmet kalitesini dünya çapına yaymayı hedeflemektedir. 1974 yılından günümüze, üniversite, hastane, konut, okul, karayolu, köprü, tünel, arıtma tesisi, isale hatları, atık su tünelleri, endüstriyel tesis gibi sayısız projelerin mimarı olan Kalyon, inşaat sektöründeki kurumsal geçmişi, güçlü ve deneyimli personelleri ile sektöründe fark yaratan bir kimliğe sahiptir.

Kalyon İnşaat, misyonunu faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında; toplum, çalışanlar, hissedarlar ve iş ortakları için katma değer sağlamak ve sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde gerçekleştirmek olarak belirlemiştir. Şirketin vizyonu ise paydaşlarına değer sağlayan, güvenilirliği yüksek, sektöründe lider ve küresel anlamda tanınan bir isim olmaktır.

Firmanın Projeleri

Nevbahar Üsküdar

Nevbahar Üsküdar

Nevbahar Üsküdar projesi İstanbul’un merkezi lokasyonları arasında kalan Üsküdar ilçesinde Kalyon İnşaat imzası ile yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı