DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Kalyon İnşaat
konumBEYKOZ / İSTANBUL
telefon0 (216) 680 41 80
Kalyon İnşaat
Temsilcisi Sizi Arasın
Kalyon İnşaat kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Kalyon İnşaat

İnşaat sektörüne Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile girmiş olan Kalyon Group, 1974 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne dek birçok su ve enerji projesi, ulaştırma projesi ve üst yapı projesi gibi büyük çaplı işlere imza atan şirket, bünyesine kattığı Kalen ve İngaz birlikteliğiyle hızlı bir büyüme sağlamıştır.

Katar, Rusya, Libya, BAE, Suudi Arabistan ve Irak gibi birçok ülkede birçok alanda çalışan Kalyon İnşaat, hizmet kalitesini dünya çapına yaymayı hedeflemektedir. 1974 yılından günümüze, üniversite, hastane, konut, okul, karayolu, köprü, tünel, arıtma tesisi, isale hatları, atık su tünelleri, endüstriyel tesis gibi sayısız projelerin mimarı olan Kalyon, inşaat sektöründeki kurumsal geçmişi, güçlü ve deneyimli personelleri ile sektöründe fark yaratan bir kimliğe sahiptir.

Kalyon İnşaat, misyonunu faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında; toplum, çalışanlar, hissedarlar ve iş ortakları için katma değer sağlamak ve sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde gerçekleştirmek olarak belirlemiştir. Şirketin vizyonu ise paydaşlarına değer sağlayan, güvenilirliği yüksek, sektöründe lider ve küresel anlamda tanınan bir isim olmaktır.