Ev almanın en avantajlı yolu...

Fergül İnşaat

VAN / VAN
(0432) 216 67 84

Fergül İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Fergül İnşaat

Fergül İnşaat, 2008 yılında Resul Gül tarafından kurulmuş olan inşaat firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana birçok projeye imzasını atmış olan Fergül İnşaat, ürettiğimiz her evi bir ‘yuva’, yükselen her yapıyı birer ‘yaşam alanı’ haline getirmiştir. 

Projelerinde yıllardır edindiği bilgi ve tecrübenin getirdiği profesyonel yaklaşım, Fergül İnşaat için olmazsa olmazlar arasındadır. Verdiği tüm hizmetleri doğruya ulaşarak, tam zamanında yapan Fergül İnşaat, tüm projelerinde müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşteri beklentilerinin hep bir adım ötesinde olmaya dikkat eden Fergül İnşaat, uluslararası standartlarda kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ürettiği her projenin bölgesine değer katması için çalışmalar yapan Fergül İnşaat, şehir estetiğine büyük önem vermektedir. Her projede modern mimarinin trendlerini takip eden Fergül İnşaat, sektörde öncü konumda olmak için sağlam adımlarla ilerliyor.

Firmanın Projeleri

Karlı Bir Yatırım İçin Doğru Adres

Karlı Bir Yatırım İçin Doğru Adres

Fergül Center projesi 10 yıldır sektörde faaliyet gösteren Fergül İnşaat tarafından Van’ın merkezinde hayata geçiriliyor.

Merkezi Yaşam, Yüksek Kalite

Merkezi Yaşam, Yüksek Kalite

Fergül İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Fergül Konakları projesi Van’ın merkezinde inşa ediliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı