Ev almanın en avantajlı yolu...

Diva İnşaat

BAYRAKLI / İZMİR
0232 435 33 55

Diva İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Diva İnşaat

Diva İnşaat, yeni bir İzmir hayaliyle yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren hayallerin ötesindeki yapıları inşa etmeyi amaçlayan Diva İnşaat, arkasında inşaat değil bir eser bırakmak için çalışmalar yürütüyor.

Standartların üzerinde kalite anlayışını kendisine ilke olarak belirleyen Diva İnşaat, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak yaşam kalitesini yükseltecek projelere imza atıyor. Projelerde en ince detaylara bile büyük önem veren firma, gelecek için tasarlanan yaşam alnı oluşturuyor. Bugünden yarınları inşa eden ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Diva İnşaat, sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Diva İnşaat, inşaat sektöründe kalite ve güvenin simgesi olmayı hedeflerken çalışmalarını da bu doğrultuda yürütüyor. Projeleri hayata geçirirken iş güvenliğine önem veren Diva İnşaat, söz verilen sürede daire teslimatını gerçekleştirmektedir.

Firmanın Projeleri

Goldiva Familya

Goldiva Familya

Goldiva Familya projesi İzmir’in gözde yerleşim bölgelerinden Bornova’da Diva İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Bornova’ya Yeni Bir Çehre

Bornova’ya Yeni Bir Çehre

Goldiva Güney projesi İzmir’in Bornova ilçesinde Diva İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Firmadan HABERLER

Goldiva Familya Bornova Satışta

Goldiva Familya Bornova Satışta

Diva İnşaat tarafından İzmir Bornova'da hayata geçirilen konut projesi Goldiva Familya satışa çıktı. 328 konuttan meydana gelen Goldiva Familya projesi İzmir'in körfez ve şehir manzarasına sahip bir noktasında yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı