Ev almanın en avantajlı yolu...

Bekaş İnşaat

ÇANKAYA / ANKARA
0 312 473 08 38

Bekaş İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Bekaş İnşaat

Bekaş İnşaat, Kayseri'de temelleri atılmış yarım asra yaklaşan tecrübesiyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Bekaş İnşaat, tüm noktalarını titizlikle planladığı onlarca konut projesi, binlerce daire ile inşaat sektöründe artık yurt geneline açılmıştır. 

Son 15 yılda büyük ivme kazanan ülke ekonomisine katkı vermenin onurunu yaşayan Bekaş İnşaat, şimdi de Başkent Ankara, ardından yurt geneli ve daha sonra yurt dışında projelere başlamıştır.

Temelleri sağlam atılmış, ayrıcalıklı, dönemin beklentilerini karşılayacak yapılar inşa eden Bekaş İnşaat, modern hayatın getirdiği teknoloji ve mimariyi, Anadolu’nun verdiği samimiyetle birleştirip sıcak yuvalar kurarken, temel aldığı ilkelerle, her zaman en iyi olanı sunmak ve en güzel mutlulukların şahidi olmayı misyon, Başkent ve Kayseri’deki imza projelerinin öncülüğünde tüm Türkiye’ye adını duyurmayı ise vizyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Bekaş Başkent

Bekaş Başkent

Bekaş Başkent Çiğdem projesi, Ankara'nın en değerli lokasyonlarından Çankaya'da Bekaş İnşaat imzasıyla hayata geçirilmektedir.

Destek İçin Tıklayın
yukarı