Ev almanın en avantajlı yolu...

Başbar İnşaat

PENDİK / İSTANBUL
+90 (216) 379 12 00

Başbar İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Başbar İnşaat

Başbar İnşaat, 1982 yılında Fazıl Akyüz tarafından temelleri atılmış olan firmadır. 2007 senesinde Sıdkı Akyüz tarafından kurumsallaştırılan Başbar İnşaat, kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendisine ilke olarak edinmiştir.

Kurulduğu günden beri istikrarlı şekilde yoluna devam eden Başbar İnşaat, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci olarak dikkat çekmektedir. Modern, estetik ve yenilikçi projeler ortaya koyan firma, inşa ettiği projeleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kaliteli yapı projelerini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen başlıca inşaat firmaları arasında olmayı amaçlayan Başbar İnşaat, gelişen inşaat teknolojilerini takip edip doğaya ve insana saygılı kaliteli yapılar ortaya koymaktadır.

Firmanın Projeleri

Alışılagelmiş Projelerin Ötesinde

Alışılagelmiş Projelerin Ötesinde

İstanbul'un yükselen yıldızı Pendik'te Başbar İnşaat imzasıyla yükselen Şehr-i Aydos, Sülüntepe'de Aydos'un çehresini değiştirecek.

Firmadan HABERLER

Şehr-i Aydos Fiyatları ve Teslim Tarihi

Şehr-i Aydos Fiyatları ve Teslim Tarihi

Başbar İnşaat tarafından inşa edilen Şehr-i Aydos projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Şehr-i Aydos Projesi ve Fiyat Listesi

Şehr-i Aydos Projesi ve Fiyat Listesi

Şehr-i Aydos projesi İstanbul’un hem yatırımcısına hem de oturumcusuna çok kazandıran bölgelerinden olan Pendik’te Başbar İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı