Ev almanın en avantajlı yolu...

Balance Gayrimenkul

BAĞCILAR / İSTANBUL
0 212 447 47 07

Balance Gayrimenkul Temsilcisi Sizi Arasın

Balance Gayrimenkul

Balance Gayrimenkul, çikolata ve şeker sektöründe faaliyet gösteren Şölen Çikolata güvencesiyle 2015 yılında konut sektörüne girmiş bir firmadır. Balance Gayrimenkul’ün kalite anlayışını yansıttığı ve altına imzasını attığı ilk projesi Balance Güneşli projesidir. 

Şölen gibi dev bir markanın güvencesiyle yoluna devam eden Balance Gayrimenkul, Balance Güneşli projesinde modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılanmak üzere hayata geçen A plus bir ofis projesi olarak beğeni toplamaktadır. 

Balance Gayrimenkul Projeleri

Balance Gayrimenkul imzasıyla yükselen Balance Güneşli projesi, yatay ve dikey olmak üzere iki farklı mimarinin yer aldığı projede toplam 311 bağımsız ünite bulunmaktadır. Yüksek kalite standartlarında üretilen Balance Güneşli, bulunduğu Basın Ekspres bölgesindeki yeni ulaşım hatları ve kamu yatırımlarının yaratacağı lokasyon değeri ile birleştiren Balance Güneşli, bölgenin en değerli ofis projesi olmaya adaydır.

Firmanın Projeleri

İhtiyaçlarınız ve Hayalleriniz ile Şekillenmiş Mimari

İhtiyaçlarınız ve Hayalleriniz ile Şekillenmiş Mimari

Balance Gayrimenkul'ün, İstanbul'un yaşam lokasyonu Basın Ekspres Caddesi üzerinde inşa ettiği Balance Güneşli, 17 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

FirmadanHaberler

Balance Güneşli'de Kahve Kokusu!

Balance Güneşli'de Kahve Kokusu!

Balance Güneşli'nin Yaşam Sokağı'nda hizmete giren Sokak Kahvecisi, dünyanın ve Türkiye’nin birçok bölgesine ait özel kahve lezzetlerini sunuyor.

Hayalleriniz ile Şekillenmiş Mimari; Balance Güneşli

Hayalleriniz ile Şekillenmiş Mimari; Balance Güneşli

Balance Gayrimenkul'ün, Basın Ekspres Caddesi üzerinde inşa ettiği Balance Güneşli, 17 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı