Ev almanın en avantajlı yolu...

Atış Yapı

OSMANGAZİ / BURSA
444 90 16

Atış Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Atış Yapı

Bursa merkezli kurulan Atış Yapı, “Yatırımın mutluluğu; hayatınız için doğru kararı vermektir.” Sloganı ile her projesinde yatırımcılarına; yaşam kalitesini, güveni ve yatırım değerini armağan ediyor. Kurulduğu 2006 yılından bu yana iyi planlanmış, yatırıma değer, hayata mutluluk katacak yaşam projeleriyle konut sahiplerinin yaşamlarına artı değer katan firma şimdiye dek 900’den fazla yuvayı sahipleriyle buluşturdu.

Gayrimenkul sektörünün dinamik, yenilikçi ve güçlü markası Atış Yapı, ticari faaliyetlerine başladığı günden bu güne dek imzasını attığı projeleri çağdaş mimarinin zarif hatlarıyla tasarlıyor ve çalışmalarına tecrübesinin getirdiği yenilikçi gücü de ekliyor. Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerinde odağına alan Atış Yapı, %100 müşteri memnuniyeti için tüm projelerini titizlikle tasarlayarak, bölgesine değer katacak projeler üretiyor.

Çalışmalarında her ayrıntıyı dikkatlice değerlendiren firma, tasarladığı yaşam alanlarında maksimum konfor ve faydayı sağlamak adına yurt içi ve yurt dışından en iyi mimarlarla çalışıyor. 300’ün üzerindeki aktif personeliyle büyük bir aile olan Atış Yapı, tüm konut projelerinde üretimden kaynaklı problemlere karşı 5 yıl satış sonrası destek sağlıyor. 

Firmanın Projeleri

Westpoint'te Vade Farksız Taksit Avantajı

Westpoint'te Vade Farksız Taksit Avantajı

Westpoint'te Projede Fırsat'a özel 298.000 TL'den başlayan fiyatlar ve 24 ay 0 faiz avantajıyla ev sahibi olun kampanya fırsatlarında yararlanmak için acele edin

Nefes Mudanya

Nefes Mudanya

Nefes Mudanya projesi, Atış Yapı tarafından Bursa Mudanya Güzelyalı bölgesinde hayata geçirildi. 

Bulvar Deluxe

Bulvar Deluxe

Bulvar Deluxe projesi Bursa’nın Nilüfer bölgesinde Atış Yapı'nın girişimi ile hayata geçiriliyor.

Downtown Bursa'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Downtown Bursa'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Downtown Bursa'da Projede Fırsat'a Özel, 2+1 dairelerde 620.000 TL'den başlayan fiyatlarla ve %50 peşin, kalanı firma bünyesinde vade avantajıyla ev sahibi olun! Kampanyadan faydalanmak için acele edin!

Mevsim Mudanya

Mevsim Mudanya

Mevsim Mudanya projesi Atış Yapı imzasıyla Bursa’nın değerli bölgelerinden Mudanya sınırlarında hayata geçiyor.

Maviden City

Maviden City

Maviden City projesi Atış Yapı tarafından Bursa’nın Osmangazi bölgesinde hayata geçiriliyor.

Triad Yunuseli

Triad Yunuseli

Triad Yunuseli projesi Atış Yapı tarafından Bursa’nın Osmangazi bölgesinde yer alan Yunuseli mevkiinde hayata geçirildi.

Arya Mudanya

Arya Mudanya

Arya Mudanya projesi Atış Yapı imzası ile Bursa’nın Mudanya bölgesinde hayata geçiriliyor.

Yunistar

Yunistar

Atış Yapı imzası taşıyan Yunistar projesi, Bursa’nın Osmangazi ilçesi sınırlarında yer alan Yunuseli bölgesinde yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı