Ev almanın en avantajlı yolu...

ARTER İnşaat

ATAŞEHİR / İSTANBUL
90 - (216) 474 73 73(pbx)

ARTER İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

ARTER İnşaat

ARTER İnşaat, gayrimenkul sektöründe 2001 yılından bu yana hayata geçirdiği her yapının inşasına deneyim ve hassasiyetini ekleyerek çalışmalarına devam ediyor. Sektörün deneyimli firmalarından olan ARTER İnşaat, 2001 yılında Murad Özgür Eraydın, Mustafa Onur Eraydın ve Doğan Güneş adlı üç idealist genç mimar tarafından hayata geçirildi.

Firmanın kurulmasını sağlayan genç mimarlar; hızla büyüme yolunda ilerleyen ülkenin, aynı oranda büyüyen ekonomisi doğrultusunda konut ve hastane inşaatlarının kısa sürede yenilenmesi ve yenilerinin inşa edilmesi gerektiğini öngörmüşler. ARTER İnşaat, bütün bu idealler çerçevesinde Türkiye'de ve yurt dışında dünya standartlarında, ileri mühendislik çözümleri ve hizmetleri geliştirmek hedefiyle gayrimenkul alanındaki yerini aldı.

Sektörde özellikle Mimarlık ve Proje dizayn işlerine ağırlık veren ARTER İnşaat, geçen zamanla birlikte Müteahhitlik ve İnşaat çözümleri sunan bir şirkete dönüştürerek çalışmalarına devam ediyor. Sekörde en zorlu projelere dahi kurumsal yapısıyla entegre çözümler sunan firma genel olarak; kamu binaları, özel hastane inşaatları, özel konutlar, avm ve ticaret merkezleri, sözleşmeli taahhüt projeleri, yatırım projeleri, butik konut kompleksleri oteller ve spor kompleksleri inşa etmektedir.

Sonuç olarak ARTER İnşaat, sektörün saygın müteahhit firmaları arasındaki yerini alarak ve ülke ekonomisine sağladığı katma değerin gururu ile çalışmalarına devam ediyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı