Ferko Signature Temsilcisi Sizi Arasın
Ferko Signature

Ferko Signature

Ferko Yapı
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ
Ferko Signature Temsilcisi Sizi Arasın
Ferko Signature kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Ferko Signature PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Levent'e Ferko imzası...

 
İstanbul'un en değerli bölgesi Levent eşsiz mimari ve sıradışı mühendislik ile buluşuyor. İş dünyasının modern gereksinimleri, akılcı çözümlerle Ferko Signature'de yeniden anlam kazanıyor.

Teknolojik ve çevre dostu sistemlerle donatılan Ferko Signature, lüks kavramını ofisinize taşırken, her detayı estetik dokunuşlarla taçlandırıyor.
 
İş konforunu arttırarak farklı ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla yüksek donanımla tasarlanıp, profesyonellerce yönetilecek olan Ferko Signature ile iş yaşamında aradığınız tüm lüksü bir arada bulacaksınız.

 

İş görüşmelerini daha ayrıcalıklı bir ortamda yapabileceğiniz “Ferko Business Lounge” özel toplantılarınız için sizleri ağırlarken, “Ferko Gaden” ise gün içerisindeki molalarınızı bir ayrıcalığa dönüştürecek. 

Neden Ferko Signature?

Ferko Signature projesi İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Levent Büyükdere Caddesinde yer alması hem ulaşım hem iş dünyası ile kolay etkileşim sağlıyor.

Ferko Signature projesi bloklar halinde yapılacak. Otuz katlı olacak bloğun yirmi beş katı satılacak. Altı katlı olan blokta bulunan ofisler ise kiralanacak.

Ferko Signature Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Levent'in En Prestijlisi; Ferko Signature

Ferko Genel Koordinatörü, Dünya Mimarlık Festivalinde Jüri!

Ferko, Gayrimenkul Sektöründe 2017 yılında  %30 Büyüdü!