Eston Şehir Mahallem

Eston Şehir Mahallem

Polat Yol
İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR
Eston Şehir Mahallem
Eston Şehir Mahallem

Eston Şehir Mahallem PROJE ÖZELLİKLERİ

Polatyol tarafından İstanbul'un yeni yerleşim bölgelerinden Bahçeşehir'de Avrupa'nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projesine imza atıyor.

Yaklaşık 68 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Eston Şehir Mahallem adlı proje, büyüklükleri 80 ila 300 metrekare arasında değişen 315 konuttan meydana geliyor.

5 etaptan oluşan projede etaplar, Tepe Evler, Sıra Evler, Yamaç Evler, Vadi Evler ve Villalar olarak sıralanıyor. Eston Şehir Mahallem’in en yüksek noktasında yer alan Tepe Evler, tüm vadiye hakim bir konumda yükseliyor. Ara katlarında dahi geniş terasları olan daireler, huzuru ve konforu bir arada sunuyor. Günlük ihtiyaçlar için düşünülmüş ticari birimlerinin yanı sıra 1+1 seçenekleriyle de cazip bir yatırım alternatifi oluşturan Tepe Evler'de 1+1'in yanı sıra 3.5+1 şeklinde daireler de yer alıyor.

Bir tarafı şehrin ufkuna, diğer tarafı yemyeşil vadiye bakan Sıra Evler ise projenin tümüne hakim bir konumda yer alıyor. Az katlı mimarisi ve apartman yaşamını tercih edenler için tasarlanan Sıra Evler’de, bahçe katı daireler, simpleks ve dubleks seçenekleriyle sunuluyor. Sıra Evler'de 2+1, 3+1 ve 3.5+1 şeklinde tasarlanmış darie seçenekleri bulunuyor.

Yine az katlı bloklarla farklı bir apartman deneyimi yaşatan Yamaç Evler etabı da geniş tasarımıyla ferah mekanlar oluşturuyor. Dubleks ve tek katlı dairelerden oluşan bahçe katları da binanın tüm cephesi de bağımsız bahçelere sahip. Yamaç Evler'in daire şekilleri ise 2+1, 3+1 ve 3.5+1'lerden meydana geliyor.

Komşuluk ilişkilerin önem verenlerin tercihine uygun olarak tasarlanan konsepti Vadi Evler, çogunlukla dubleks ve müstakil girişli bahçe katı dairelerden meydana gelen bloklara sahip. Geniş bahçe ve teras kullanımıyla doğanın içinde bir yaşam sunan Vadi Evler, 3+1, 3.5+1 ve 4+1'lerden oluşuyor.

Projenin son etabı villalar etabı ise vadinin özel peyzajlı deresine ve bu bölümdeki sosyal alanlara yakın, özgün mimarileri, kapalı otoparkları, özel peyzajlı bahçeleriyle konforuna önem verenler için dizayn edildi. 5.5+1 şeklinde dizayn edilmiş villalardan bazıları özel yüzme havuzu opsiyonuna da sahip.

Teknik donatılarıyla deprem yönetmeliğine uygun alt yapısıyla güvenli bir yaşam alanı oluşturan projenin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık yüzme havuzu, macera oyun alanları, çocuk oyun alanları, playstation ve sinema odası, bisiklet yolu, okuma odası, oyun ve performans atölyesi, spor odası, tenis kortu, basketbol sahası ve mini futbol sahası da yer alıyor.

Eston Şehir Mahallem Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

Eston Şehir Mahallem'de indirim başladı

İstanbul'da Yatırım Ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

Anneler Günü Kampanyası Yapan Konut Projeleri

Bu Projelerden Ev Sahibi Olmak İçin Son Fırsat!

Doğa Dostu Eston Şehir Koru Projesi Satışta!