DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Ege Yapı Beyoğlu Temsilcisi Sizi Arasın
Ege Yapı Beyoğlu

Ege Yapı Beyoğlu

Ege Yapı
İSTANBUL / BEYOĞLU
Projede Fırsat
Ege Yapı Beyoğlu Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Ege Yapı Beyoğlu PROJE ÖZELLİKLERİ

Ege Yapı Beyoğlu projesi İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu ilçesinde Ege Yapı tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul’un en köklü bölgelerinden Beyoğlu’nun Hasköy mevkiinde yükselecek olan Ege Yapı Beyoğlu projesi Haliç kıyısında yer alacak.

Ege Yapı Beyoğlu Kat Planı

Arsa alanı 14 bin 54 metrekare olarak belirlenen Ege Yapı Beyoğlu projesi konut ve ticari üniteleri bir araya getiren karma yaşam konseptine sahip olacak. 15. yüzyıldan bu yana İstanbul’un en hareketli ve kaliteli yaşamının sürdüğü Beyoğlu Hasköy’deki konumuyla dikkat çeken projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunacak.

Ege Yapı Beyoğlu Nerede? 

Hasköy Yün İplik Fabrikası'nın yerinde hayata geçirilecek olan Ege Yapı Beyoğlu projesi bulunduğu konum itibariyle Haliç manzarasına sahip olacak. Proje lokasyon olarak M. Koç Müzesi'nin hemen karşısında yer alacak.

Ege Yapı Beyoğlu Yakın Çevre

Ege Yapı Beyoğlu projesine yakın hastaneler arasında Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi, Or-Ahayim Özel Balat Hastanesi, Özel Okmeydanı Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi, Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi, Medical Park, Gaziosmanpaşa Medical Park, Yeniyüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, Kasımpaşa Asker Hastanesi, Acıbadem Taksim Hastanesi, Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bayrampaşa Göz Hastanesi (Göz Vakfı), Yeniyüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, Özel Okmeydanı Polikliniği, Avusturya Sen Jorj Hastanesi, Özel Yıldız Academia Hastanesi, Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 29 Mayıs Ek Hizmet Binası, Özel Fatih Hastanesi, Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bulunuyor.

Ege Yapı Beyoğlu projesine yakın okullar ise Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi, Oğuzkaan Koleji, Doğa Koleji, Doğa Koleji, İnönü Endüstri Meslek Lisesi, Galatasaray Lisesi, Doğa Koleji, Özel Fener Rum Lisesi, Kağıthane İHKİB Kız Teknik Meslek ve Anadolu Lisesi, Saint Michel Fransız Lisesi, Ahmet Emin Yalman İlköğretim Okulu, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi, Piripaşa İlköğretim Okulu, Saint Benoît Fransız Lisesi, Otakçılar Lisesi, Fatih Okyanus Koleji, Kaptanpaşa İmam Hatip Orta Okulu, Hattat Rakım Ortaokulu, Bayrampaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi, A. Rıfat Canayakın Lisesi, Şişli Anadolu Lisesi, Orbay Ilkogretim Okulu, Fuat Soylu İ.Ö.O., Tuna Lisesi, Fatih Final Temel Lisesi, Özel Uğur Lisesi olarak sıralanıyor. 

Projenin etrafında ayrıca, Axis İstanbul, Historia, Biz Cevahir Haliç AVM, Grand Pera, Demirören İstiklal, Pashador AVM, Akvaryum gibi alışveriş merkezleri bulunuyor.

Ege Yapı Beyoğlu Sosyal Donatılar

Ege Yapı Beyoğlu projesinde spor salonu, sauna, türk hamamı, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk havuzu, fitness center, çocuk parkı, yürüyüş yolu, voleybol sahası, çocuk oyun alanları ve özel peyzaj alanları bulunacak.

Ege Yapı Beyoğlu Teslim Tarihi 

Ege Yapı Beyoğlu projesinin 2021 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 

Ege Yapı Beyoğlu Nerede?

Projenin HABERLERİ

Ege Yapı, Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyasını Destekliyor!

Fırsat Projeleri

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Müstakil Ev Konforu Şimdi Gökyüzünde

Müstakil Ev Konforu Şimdi Gökyüzünde

Yaz Fırsatı 8

ANTALYA / ALANYA

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika