Dekon Senkron Temsilcisi Sizi Arasın
Dekon Senkron

Dekon Senkron

Dekon İnşaat
İSTANBUL / ÜMRANİYE
Projede Fırsat
Dekon Senkron Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Dekon Senkron PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un en gelişmiş ve merkezi ilçelerinden Ümraniye'de inşa edilen Dekon Senkron projesi seçkin lokasyonda yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunuyor.

Dekon Senkron Proje Özellikleri

Dekon İnşaat imzasıyla inşa edilen Dekon Senkron projesi tek blokta toplamda 168 adet konforlu ve ferah konuttan oluşuyor.

Dekon Senkron Projesi Kat Planı

Dekon Senkron projesinde tek blokta toplamda 168 adet daire bulunuyor. Projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde konutlar bulunuyor. Projede bulunan daireler 63 metrekareden başlıyor 109 metrekare büyüklüğe kadar ulaşıyor.

Dekon Senkron Projesi Nerede?

Dekon Senkron projesi merkezi konumuyla İstanbul'un her yerine kolayca ulaşım imkanı veren Ümraniye'de konumlanıyor. Dekon Senkron projesi yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunuyor.

Dekon Senkron Yakın Çevre

Dekon Senkron projesinden daire alanlar Meva Hasta Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi, Ihlamurkuyu Aile Sağlığı Merkezi, Çekmeköy Hayat Diyaliz Merkezi, Erdem Hastanesi, Özel Hekimler Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Estevia Boğaziçi Tıp Merkezi, Kezban Esat Ünsal Semt Polikiligini, Hamidiye Aile Sağlığı Merkezi, Tepe Tıp Merkezi, Çekmeköy toplum sağlığı Merkezi, Aktif FizikTedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Erdem Hastanesi Tıp Merkezi gibi devasa sağlık kuruluşlarına komşu oluyor. 

Proje ayrıca keyifli vakit geçirirken tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız Meydan & Buyaka, Metrogarden, Buyaka, Metro Garden, Real Meydan, Bizim Çarşı Avm, Çetinkaya AVM, İdealist Çekmeköy AVM, Beşyıldız AVM, Meydan İstanbul, Asya Park AVM, İdealistPark, Metro Gross Market, Muratoğlu AVM, Thermoform gibi alışveriş merkezlerine kolayca ulaşım imkanı sunuyor. 

Proje ayrıca çocuklarınızın eğitimine gönül rahatlığıyla devam edebileceği onlarca özel okul, devlet okulu ve koleje de komşu konumda bulunuyor. 

Dekon Senkron Sosyal Donatılar

Dekon Senkron projesi sosyal donatı alanlarıyla da ön plana çıkıyor. Proje bünyesinde kapalı otopark, fitness center, SPA, hamam, sauna, masaj salonu, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, oyun alanları ve konsiyerj hizmeti bulunuyor.

Dekon Senkron Teslim Tarihi

Dekon Senkron projesinde bulunan daireler sahiplerine 2019 yılının Mart ayında teslim edilecek.

Dekon Senkron Nerede?

Projenin HABERLERİ

Dekon Senkron'da Sıfır Faiz Fırsatı!

Beklentilerin Ötesinde Bir Yaşam; Dekon Senkron

Dekon İnşaat Ödüle Aday Oldu

Her Zevke Uygun Üç Farklı Proje!

Avantajlı Satışlarda Son Günler!

Dekon İnşaat’tan Kaçırılmaz Bahar Fırsatı