Dekon Senkron Temsilcisi Sizi Arasın
Dekon Senkron

Dekon Senkron

Dekon İnşaat
İSTANBUL / ÜMRANİYE
Projede Fırsat
Dekon Senkron Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Dekon Senkron kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Dekon Senkron PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un son yıllarda yapılan lüks projelerle çehresi değişen ve en genç ilçelerinden biri olan Ümraniye'de ve Ataşehir'e yürüme mesafesinde Dekon İnşaat tarafından hayata geçirilen Dekon Senkron projesi, 12 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.

2019'un ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanan proje, hem iş hayatının hem de şehrin merkezinde beklentilerin ötesinde bir yaşama davet ediyor. Tek blokta 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilmiş kusursuz teknik donatılarıyla sakinlerine her türlü konforu yaşatacak 170 konuttan oluşan Dekon Senkron'da 106 ila 862 metrekare arasında değişen büyüklükte onlarca dükkan da bulunuyor.

Lokasyonu açısından da dikkat çeken proje, TEM otoyoluna ve AVM'ye yürüme, Ataşehir merkeze 1 kilometre mesafedeki konumu ile ön plana çıkıyor. Dekon Senkron, kapalı otopark, fitness center, SPA, hamam, sauna, oyun alanları ve konsiyerj hizmeti gibi pek çok ayrıcalığıyla sizi bekliyor.

Havuz, fitness center, SPA, hamam ve sauna bölümleriyle sağlıklı bir yaşam için aranılan birçok ayrıcalığı bir arada sunan Dekon Senkron projesi, 5 bin metrekarelik ticari alan içinde de giyim mağazalarından restoranlara, kırtasiyeden markete birçok ihtiyaca cevap verebilecek alanlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Dekon Senkron Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Dekon Senkron'da Sıfır Faiz Fırsatı!

Beklentilerin Ötesinde Bir Yaşam; Dekon Senkron

Dekon İnşaat Ödüle Aday Oldu

Her Zevke Uygun Üç Farklı Proje!

Avantajlı Satışlarda Son Günler!

Dekon İnşaat’tan Kaçırılmaz Bahar Fırsatı

Dekon Senkron'da Son 20 Daireye Özel Kampanya Başladı

Ümraniye Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Dekon Senkron ve Dekon Luna’da Yüzde 30 İndirim!