DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Cer İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Cer İstanbul

Cer İstanbul

Ege Yapı
İSTANBUL / FATİH
Projede Fırsat
Cer İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Cer İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Cer İstanbul projesi İstanbul'un en değerli bölgeleri arasında yer alan Fatih ilçesinin Yedikule mevkii sınırlarında hayata geçiriliyor. Hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Ege Yapı'nın imzasını taşıyan Cer İstanbul projesi 41 bin metrekarelik geniş bir arsa alanı üzerinde yükseliyor. 

Cer İstanbul Kat Planı

Karma bir proje olarak yükselecek olan Cer İstanbul projesi 10 bloktan oluşacak şekilde tasarlanıyor. Konut sayısının henüz belli olmadığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak sıralanan daire alternatifleri bulunacak. Az katlı mimarisiyle ferah bir yaşam sunacak olan Cer İstanbul projesinde dairelerin alanları 1 oda 1 salon konutlar için 99 metrekareden başlıyor.

Cer İstanbul Nerede?

Lokasyon olarak Yedikule Gazhane Binası'nın karşısında konumlandırılan Cer İstanbul projesi merkezi konumu ile de yüksek kazançlı yatırım fırsatı sunuyor. Cer İstanbul projesinin açık adresi Yedikule Mah. Güntekin Sok. 34107 Fatih/İstanbul olarak belirtiliyor.

Cer İstanbul Yakın Çevre

Cer İstanbul projesi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Hastanesi Kızılelma Polikliniği, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Medical Park, Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk E. A. H, İstanbul Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği, Balıklı Rum Hastanesi gibi sağlık kurumlarına yakın konumda yer alıyor. Proje merkezi konumu sayesinde Olivium Outlet Center, Historia, Marmara Forum, Platform Merter, Aksaray AVM, Modaipek gibi alışveriş merkezlerine de yakın lokasyonda yer alıyor.

Cer İstanbul projesine yakın okullar arasında UPS Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi, Avrupa Koleji, Zeytinburnu 100. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi, Yedikule İlköğretim Okulu, Fatih Final Temel Lisesi, Mimar Sinan İşitme Engelliler İlköğretim Okulu, Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi, Veliefendi Ilkogretim Okulu, Kazım Özalp İlköğretim Okulu, Kazlıçeşme Abay Ortaokulu, İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Celalettin Gözüsulu İlköğretim Okulu, Reşat Tardu Orta Okulu, Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu, Hırka-ı Şerif İlköğretim Okulu, Adile Mermerci Anadolu Lisesi, Selçuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zuhtu Kurtulmus Anadolu Lisesi gibi okullar bulunuyor.

Cer İstanbul Sosyal Donatılar

Cer İstanbul projesinde yer alan sosyal donatılar restaurant, cafe, açık otopark, kapalı otopark, yeşil Alan, 24 saat güvenlik, sosyal tesis, sauna, Türk Hamamı, fitness salonu, spor salonu, basketbol sahası, yüzme havuzu, voleybol sahası, çocuk parkı ve çocuk yüzme havuzu olarak sıralanıyor.

Cer İstanbul Teslim Tarihi

Cer İstanbul projesinde dairelerin 2020 yılında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

Cer İstanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

Ege Yapı’dan Ev Sahibi Yapan Kampanyalar!

Ege Yapı’dan “0 Faiz, 50 Ay Vade” Kampanyası

Cer İstanbul Emlak Konut Kampanyasına Dahil Oldu

Türkiye İçin Kazanç Vakti

Fatih Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

İnanç Kabadayı: “Cer İstanbul, İstanbul’a Saygılı Bir Proje”

Fırsat Projeleri

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Brand İstanbul Park

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Brand İstanbul'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Brand İstanbul'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde