Çamlıtepe Konakları Temsilcisi Sizi Arasın
Çamlıtepe Konakları

Çamlıtepe Konakları

BURSA / MUDANYA
Çamlıtepe Konakları Temsilcisi Sizi Arasın
Çamlıtepe Konakları kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Çamlıtepe Konakları PROJE ÖZELLİKLERİ

Çamlıtepe Konakları projesi, Bursa Mudanya Konut Projeleri arasında yer alan bir konut projesidir. Çamlıtepe Konakları projesi ile ilgili tüm detaylar projedefirsat.com'da. Çamlıtepe Konakları fiyatları ve fiyat listesine form doldurarak öğrenebilirsiniz. Çamlıtepe Konakları lansman fiyatlarını kaçırmayın.

Çamlıtepe Konakları

Çamlıtepe Konakları, Günayoğlu İnşaat tarafından Bursa Mudanya'da hayata geçiriliyor. 

Mudanya Altıntaş mevkiinde yer alan 2+1 ve 4+1 dubleks dairelerden oluşan ve toplam 45 üniteden oluşan Çamlıtepe Konakları projesinde dairelerin büyüklükleri 115 m2 ile 230 m2 oluşuyor. 

Çamlıtepe Konakları projesi 4 bin metrekare arsa üzerine Günayoğlu İnşaat tarafından inşa edilecek. Çamlıtepe Konakları projesindeki 45 ünitenin de tamamı deniz manzarası ve orman manzarasına hakim.

Çamlıtepe Konakları Fiyatlar ise; 2+1 daireler 275 bin TL'den, 4+1 daireler ise 580 bin - 620 bin TL arasında değişiyor. Çamlıtepe Konakları projesinden daire almak isteyenler için çeşitli ödeme seçenekleri sunulurken konutlar krediye uygun.

7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, Türk hamamı, sosyal tesis, yürüyüş alanları, yeşil alan, çocuk parkı, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları da bulunan Çamlıtepe Konakları projesinde kira gelirinin 900 TL'den başlaması bekleniyor.

Çamlıtepe Konakları projesinin teslim tarihi Haziran 2018 olarak planlanıyor.

Çamlıtepe Konakları Projesi; Mudanya Devlet Hastanesi Dahiliye Polikliniği, Mudanya Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Birimi, Mudanya Biyofiz Tıp Merkezi, Mudanya Devlet Hastanesi, Mudanya Devlet Hastanesi Usg, Mudanya 1 Nolu Sağlık Ocağı, Mudanya Devlet Hastanesi Göz Polikliniği, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi, Guzelyali Asm, Mudanya 1 No.lu Aile Sağlığı Merkezi, Mudanya Şaziye Rüştü Sağlıklı Yaşam Merkezi, Güzelyalı Aile Sağlığı Merkezi gibi sağlık kuruluşlarına olukça yakın.

Çamlıtepe Konakları Nerede?

Fırsat Projeleri